eplan 6.0 demo

berrin60

Üye
https://yadi.sk/d/PS32ECZi3G93fy
Setup.exe

78040KB

yukarıdaki referanstan setup.exe dosyasını alıp denemelerinizi yapabilirsiniz. Kurulumda sadece enter tuşuna basmak yeterlidir.

User: eplan
Şifre: eplan

Saygı ve Selamlarımla

Merhaba Arkadaşlar

Eplan 6.0 ve 6.1 Mert Bilgi İşlemin kendi yazılımdır. Yani tamami ile Türk Mühendisinin ürünüdür.
Ve 20 yıldır bu sektörde bu hizmeti vermektedir. İnternette kullanılabilen bu branşta tek yazılımdır. Java teknelojisi sayesinde kullanım kolaylığı ileri düzeydedir. İlgili arkadaşlar

http://www.mertbilgi.com.tr/

adresinden setup.exe yi kurup denemelerini yapabilirler.
User ID : eplan
Password :eplan

İyi çalışmalar.

ben kontrol kalemi sitesinden sizin eplan ve cofaso yu indirdim ama eplan çalışmadı indirirken ve kurarken hiç bi sorunla karşılaşmadım ama hala çalışmıyo sorunu ve kullanma şeklini anlatırsanız çok sevinirim. iyi çalışmalar

arkadaşlar ben eplanı yükledim, çalıştırdım da, ama belli bir süre sonra çalıştırmak istedim hata veriyor.

konu başlığını açan arkadaşım nerdesin. önerdiğin programda insanlar sorun yaşıyolar. lütfen yardımcı olurmusun.

benim bir sorum olacak bu arada, e-plan ile simulasyon yapabiliyormuyuz?

yane bir şantiye kuracağım, bazı yükler vericem, kompanzasyon yapıcam.. bunu destekliyormu e-plan? :)

Bu hata şifre hatalı girince geliyor olması lazım. Şifreyi tam olarak küçük harflerle eplan girmek gerekebilir.

Eplan'cı arkadaşlar (Mert Bilgi İşlem'den) yardıma ihtiyacı olanlara yardım edin lütfen.

Arkadaşlar Selam,

UserID:eplan
Password:eplan

yazarsanız bir problem olmaz. bu arada artık Eplan ismini kullanmıyoruz cofaso 6.1 artık ismi

İyi günler

Mert Bilgi İşlem Ltd.
Mert Mustafa Göktaş

bu uyarmanız çok iyi oldu işte mertmuzzy bey, eplan demo diye aratıp sonuç bulamamak kötü oluyodu. Cofaso yu indiriyoruz teşekkürler..

eplan 6.0 (cofaso) kullandığım için msql hatası vermiyor
program direk açılıyon
host:localhost
k.adı - Parola:eplan

Mert Bilgi İşlem cofaso sürüm indirirsenin msql hatası yapmaz..
host :localhost
langune:turkısh
k.adı - Parola:cofaso

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri