Eplan 3D sorunu

avast

Bölüm Yöneticisi
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Merhaa arkadaslar, resimde belirtmis olduğum Wago PLC rölesini bir türlü ray'a yerlestiremiyorum :) Ne yapmam gerekiyor?
RBDVAG.jpg

Arkadaslar,malesef sorun devam etmekte.

Arkadaşlar Merhaba;

Propanele, dışardan 3d step dosyası import ediyorum. Fakat oluşturduğum montaj plakasına, içeri import ettiğim 3d cismin montaj yüzü ters düşüyor. Propanele attırdığım 3d dosyayı nasıl rotate ederim.

"Handle" komutunu doğru tanımlamanız gerekli.Yani malzemenin neresi raya takılacaksa orasını tanımlamanız lazım.Tekrar kontrol eder misiniz.

Bende bu sorunu birtürlü çözemedim yardımcı olurmusunuz?

Ekteki resimdeki gibi, raya veya ray yok ise montaj plakasına basan yüzeyi tanımlaman gerekir, dısarıdan step dosyası kulandığımız zaman, parca tanımsız geliyor, handle , placement area , door, connection point, gibi fonksiyonların tanımlanması gerekiyor,,

Ekli dosyalar

• eplan yerlesim alanı.PNG
    eplan yerlesim alanı.PNG
    273.2 KB · Görüntüleme: 42
Ekteki resimdeki gibi, raya veya ray yok ise montaj plakasına basan yüzeyi tanımlaman gerekir, dısarıdan step dosyası kulandığımız zaman, parca tanımsız geliyor, handle , placement area , door, connection point, gibi fonksiyonların tanımlanması gerekiyor,,

Çok teşekkür ederim. Dediğiniz gibi yaptığımda düzeldi. Fakat bir sorum daha olacak yatay oldu yönünü nasıl döndürebilirim.

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    35.5 KB · Görüntüleme: 12

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,907
Son üye
ayse.krcsarge

Yeni konular