EPDK fiyat listesinde ticarethane neden yok?

kukileyta

Üye
Geçmiş aylara baktığımda ticarethanelerin perakende satış bedelini görüyorum fakat 4-5 aydır listede yok. Sebebi nedir? Ticarethanelere enerji satış bedelini neye göre hesaplayacağız? Ekte görselleri bulabilirsiniz. Fiyatlamayı hangi abone tipine göre yapıyorlar?

Ekli dosyalar

• Screenshot_8.png
    Screenshot_8.png
    96.5 KB · Görüntüleme: 9
  • Screenshot_9.png
    Screenshot_9.png
    77.6 KB · Görüntüleme: 8
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.

fgencal

Üye
Ticarethane tarifesinin adı kamu ve özel hizmetler sektörü ve diğer olarak değiştirildi.

NevzatEke

Katılımcı Üye
Geçmiş aylara baktığımda ticarethanelerin perakende satış bedelini görüyorum fakat 4-5 aydır listede yok. Sebebi nedir? Ticarethanelere enerji satış bedelini neye göre hesaplayacağız? Ekte görselleri bulabilirsiniz. Fiyatlamayı hangi abone tipine göre yapıyorlar?
Şu da aklınızda bulunsun;
Eğer projeciyseniz, "Kullanım amacı" yazilan yere ticarethane yazardık onu kaldırdılar, "kamu, okul vb." ibarelerini kullanmamızı istiyorlar artık.(Gerçi bunu bulunduğum ildeki bağlı olduğum kurum yapıyor orası da yapıyor mudur bilemiyorum.)

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
122,169
Kullanıcılar
438,635
Son üye
mstyz

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler