Entes rg3-12c röle

özellikle entes'te akım trafosu primer değeri girilmelidir diye hatırlıyorum. (akım trafonuz 1000/5 ise "1000" gibi...)

arkadaşım premer degerleri rg t modellerinde girilmektedir
rg3 12 c/cs ise çevirim oranı girilmelidir
kolay gelsin

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
arkadaşlar şu anda sistemde bağlı olan röle var tekrardan proğlamlamak istiyorum röleyi nasıl resetleyeceğim

nasıl resetleyeceğim röleyi

resetleme derken rg12cs ise yapacağınız ayarlara gelin ayarladıktan sonra set esc save yes yazısı cıkacaktır set tuşuna basın yeni değeri hafızaya alacaktır.kolay gelsin

entes röle en amatör insanın bile kullanabileceği bir röledir bence:

bağlantıyı dogru yapıp bıraksan diğer rölelere oranla hiç ayarsız bile nerdeyse işi götürür bence:

yapılacak sey
1 doğru bağlantı
2 program secimi
3 hedef cosq1 ayarı
4 ctr (akım trafosu oranı ayarı) yukarıdaki tartısmaya bakılırsa oran girlir diye hatırlıyorum
5 değişiklikleri kaydet

gayet hızlı tepki veren bir röledir.
ama fiyatından dolayı ve lcd yerine 7 segmentli gösterge bence eksi tarafları

arkadaşlar ya bu röle üç akım trfolu bir rölemi

entes rölede mesela 600/5 akım trafosu takılı ise 2,5 kvar bir kondansatörü neden görmez
sistem 1 kvara kadar bi kondansatör istiyor ne yapmak gerekir

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri