Entes RG-8T ile devam mı etmeliyim? RG3-12C mi almalıyım?

degerli meslektaşlarım

ismi lazım degil bir marka reaktif güc kontrol rolesinin 3 terminali cıkış vermiyor
röle 8 kademe ve 3 fazlı

ama ben entese dönüş yamak istedim siparişi entes 3 fazlı 8 kademeli reaktif güç kontrol rötesi diye verdim

rg 8 t gönderdiler . Bu rölede tek akım trafosu girişi var

bu roleyı kullandıgım takdirde kompanzasyonumda kayıp olurmu yoksa rg12c ile degiştireyimmi

ama bu seferde 4 kademe boşta kalacak cok tuhaf bir durum

neden 12 kademeli bir rölenin kademe ayarını 8 e indirelim ki
tereddüt içindeyim

önerileriniz nedir?

teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Sistem dengeli akım çekiyorsa sorun olmaz.12 kademenin 8 ini kullanmak sana sadece pahalı bir röle olarak yansır,ileriki zamanlarda yer varsa panonda kademe eklersin o kadar.

Yolun başındayken 12C ile değiştir. 8T ile (bugünün koşullarında bile) bir yere varamazsın...
Şöyle düşün: Ailende sadece iki kişisiniz. O zaman 2 kişilik arabamı alacaksın?

Basim agrimasin diyosan kesinlikle RG3-12C almalisin.

günümüz şartlarında kompanzasyon tek akım trafosundan yapılmıyor 3 akım trafolu daha saglıklı haberleşme istiyorsan 12cs istemiyorsan 12c modeli en iyisi iki rolenin arasında (CS-C) 40-50 TL

arkadaşım şu an en iyi role rg3-12c hem her faz için ayrı kompanzasyon yapa bilirsin hem de menüden KULLANMAYACAĞIN KADEMELERİ İPTAL EDEBİLİRSİN.

araba alacaksan kaliteli bol vitesli olması lazım oda entes 12c

Merhabalar,

**LCD ekran
**Türkçe menü
**Dahili GPRS modem
**Dahili analizör (akım-gerilim-güçler-harmonikler vb. değerleri görebilir ve geçmiş bilgileri alabilirsiniz. )
**Kolay kullanım

ve başka bir çok özelliği için Klemsan'ın yeni reaktif güç kontrol rölesi REMO Q hakkında Klemsan Elektrik ve Elektronik adresinden bilgi alabilirsiniz.

Lütfen bilgi için iletişime geçiniz.

tel: 212 2225200

(14 kasım 2009 Bursa EMO da düzenlenecek tanıtım ve eğitim programına katılabilirsiniz. )

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri