Entes rg 3 röle sistemde sıfırlanıyor

onu biliyorum ben konuyu açarken cs yazmışım role rg3 12 c .bunların bazılarındada bu menü var ama yeni serilerinde. eskilerde yok.
kolay gelsin

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Arkadaşlar olay şu şekilde oluyor.ben çözdüm.sistem şebekede iken sorun yok generatöre geçtiginde bütün her yer besleniyor.dolayısı ilede kompanze barasıda enerjili oluyor ancak rolenin referans fazları generatörde iken beslenmiyor. elektrik geldiginde referans fazları enerjileniyor ve role generatör devreden çıkana kadar sıstemi kompanze etmeye çalışıyor.bu nedenle faz açıları değiştiği için role kendini sıfırlıyor ve tamamen şebekeye geçtiginde tamamen allak bullak oluyor .çözümde role beslemesine zr rolesi takıp çalışma süresinide generatörün devreden çıkmasından sonra ki zamana ayarlıyoruz herhangi bir sorun kalmamış oluyor...kolay gelsin...

ilginç bir durum . Açıklamanız için teşekkür ederim. ++

bu rolede o ayar yok yeni serilerinde var bu yuzden bu kadar uğraştim saygılar.

GE 'den şaşmayın dostlar..

Leke_Leke nin bir sorunu olmuş,

sağolsun herkes çözüm üretmektense farklı bir ürün önermiş.
Arkadaşımız kendisi çözmüş :)

Sonra yine başka ürün önerilmiş. :)

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri