entes reaktif güç kontrol

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
arkadaşlar yine ben
yeni bir tesise bu röleyi bağladım
kondansatör değerlerini girdiğim sayfada 20 kvar yazamıyorum değerler 0,0000 olarak görünüyor bu virgülü nasıl sağa doğru kaydırabilirim
bilen arkadaş varsa cevap yazabilirmi
teşekkürler

sn.krcbyli .rölede akım trafosu oranını girip, tanıttırırsanız.sayıyı girersiniz virgül kayar zannımca.iyi çalışmalar

sistemi başlatmadan önce otomatik setap yaparsanız tüm değerlerini kendisi bulur ..tek dikkat edilecek nokta setaptan sonra her kademenin değerini tekrar okuyun ve devredeki değerlerle karşılaştırırsanız hangi devrenin bozuk olduğunuda bulursunuz ..benim tahminim monofaze kondasatör ayaklarınızı doğru seçememiş olabilirsiniz ,eksikde olabilir bunlara dikkat etmenizi öneririm..iyi çalışmalar

kadir bey bana entes rölede manuel olarak kondansatörler devreye nasıl alınır öğretebilirmisin?

entes cihazını takınca once tum kondansatorlerin sigortalarını indir daha onra cihazın normal konumunda var hanesine gelerek normal sartlardaki pozisyonda 3 faza denk gelecek kondansator degerlerini goreceksin durmuma gore kvar ları 12 ye bol yada tum sistemi calıstır oyle yap vede az yukte dene ayrıca son 3 kademeye monofaze bagla daha ıyı olur slmlar

Walla bu sorunlarınızdan kurtulmak isitiyorsanız entes harici bir röle kullanın.Ne ilk kademe büyük derdiniz olsun ne kondansatör gücü sıfırlama derdiniz olsun.ne de difaze kondansatör bağlayamama probleminiz olsun hatta kondansatörleri ayda bir öğrenme probleminizde ortadan kalksın,hatta ve hatta tek bir kademe alma çıkarma zamanı problemindende kurtulun......................
isteyene denemesi için varkombi-12 yollayabilirim.İyi çalışmalar dilerim

başka bir role kullanımı için bence yeteri kadar problem değil
ilk kademeye büyük kond. bağlanması ve 2 fazlı kond. bağlanamaması
bildiğim kadar ile piyasada, entesden başka bir role için faz sırası düzeltme özelliği yok!!!

entes piyasa en eskilerden ve tecrubesi en çok olanlardan bu bir gerçek bunu kimse inkar edemez,
entesi çok sevdiğimden yazmıyorum sadece koruma hissim ağır bastı :)

Walla bu sorunlarınızdan kurtulmak isitiyorsanız entes harici bir röle kullanın.Ne ilk kademe büyük derdiniz olsun ne kondansatör gücü sıfırlama derdiniz olsun.ne de difaze kondansatör bağlayamama probleminiz olsun hatta kondansatörleri ayda bir öğrenme probleminizde ortadan kalksın,hatta ve hatta tek bir kademe alma çıkarma zamanı problemindende kurtulun......................
isteyene denemesi için varkombi-12 yollayabilirim.İyi çalışmalar dilerim

süper çözüm???hatta herkes kael kullansın!!!!

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri