entes mcb-9

A
mcb.jpg
kadaşlar öncelikle herkese merhaba;
Konuyu nereye açacağımı bilmediğim için buraya açıyorum. Dün bir röle aldım ve nasıl kullanacağımı bilmediğim için yardımınıza ihtiyacım var. Benim bu röleyi almamdaki amaç, akvaryumdaki bir cihazın ilk elektrik geldiğinde diğer cihazlardan yaklaşık 10-15 dk daha sonra çalışması. aldığım bu cihazın işime yaracağını söylendi ama işin içinden çıkamıyorum. nasıl kurulacağı ve nasıl bağlantı yapılacağı hakkında sizden yardım bekliyorum. tşkler..

Hocam çok tşk ederim. Ama şemadan birsey anlamadım. :( inanın bağlantı adına hiç birsey bilmıyorum. 10 dk sonra sistemimi çalıştırmak için nasıl yapmam lazım.

Slm KArdeş bu şemadan birşey anlamadıysan işi ehline yani bilene bırak kardeş. düzgün bir elektrikçi bul 15 20 Tl ver bağlasın ve ayarını yapsınlar.

Bu cihaz işimi görür di mi? Yanlış cihaz almamışım

Hocam alıcı yükü 90 wat amperı ne bilmıyorum!

Deniz kardeş therisky kardeşin semadaki gibi romanın üzerindeki tırnakları aynı konuma getir

Arkadaşlar dediğiniz gibi bir elektrıkçiye gittım ve resımdeki gibi bağlantısını yaptı. Şebeke verildikten 15 dk sonra çıkış verilecek dedi. Bakalım oldu mu? Sonucunu buraya yazacağım. İlginizden dolayı çok tşk ederim

Ekli dosyalar

• image.jpeg
    image.jpeg
    157.2 KB · Görüntüleme: 28

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,600
Son üye
psychedelic

Yeni konular