Entes harmonik analizör

SerkaN

Üye
İnternette dolaşırken Rasladıgım Bir Siteden Alıntıdır.......

MPR60S.jpg

GENEL
MPR-60S Şebeke analizörü bir elektrik tesisine ait bütün elektriksel parametreleri ve gerilim ve akımlardaki toplam harmonik distorsiyonları ölçen,
RS-485 MODBUS RTU protokolu ile haberleşen DSP (Digital Signal Processor) tabanlı bir cihazdır.
ÖZELLİKLER
-Nötr akımı ölçümü
-Gerilimdeki Toplam Harmonik
Distorsiyon (%THD V),
- Akımdaki Toplam Harmonik
Distorsiyon (%THD I),
-RS-485 ile Haberleşme Alarm Kontak Çıkışı,
-Demand Değeri
-Seçilebilir 28 parametrenin değeri ve zamanı.
(15000 kayıt)
-Max. / Min. Değerlerini gösterir.
-Besleme gerilimi kesildiğinde kaydedilen değerler, demand değerleri ve enerji sayaç değerleri silinmez
-Gerçek zaman saati

Yazılım
MPR-SW: Bu yazılım MPR-63’e (max.247 cihaz) ait bilgilerin bilgisayar üzerinden izlenebilmesi ve kayıt altına alınabilmesi içindir.

kaynak : www.entes.com.tr

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
bu röle sadece harmanik ölcmüyor,mpr 63 ün bir üst modeli sadece harmonik analizatörü eklenmiş,sadece harmonik degil akım gerilim hz gibi ölçümlerde yapıyor

bu cihazın yazılımı lazım ama bulamıyorum entes de de bulamadım yardımcı olabileceka rkadaşalra şimdiden teşekkür ederim

Bu yazılımı bende bulamadım yardımcı olabilirmisiniz. Saygılar

aradığınız yazılımı entes firmasını arayıp isterseniz yardımcı olacaklardır.ben mpr 60s analizörü kullanıyorum gerçekten güzel analizör, tavsiye ederim.

bende mpr-63 almak niyetindeyim bu cihaz
anlık gerilim dalgalanmalarını (yani ayarlanan bir değerin üzerine çıkınca) hissedip o anı kaydedebiliyormu ?

Ayrıca daha uzun süreli ve bu cihazın yaptığı kayıtları (akım-gerilim-harmınik vs.) daha uzun süreli yapan alternatif bir cihaz varmı?

bende mpr-63 almak niyetindeyim bu cihaz
anlık gerilim dalgalanmalarını (yani ayarlanan bir değerin üzerine çıkınca) hissedip o anı kaydedebiliyormu ?

Ayrıca daha uzun süreli ve bu cihazın yaptığı kayıtları (akım-gerilim-harmınik vs.) daha uzun süreli yapan alternatif bir cihaz varmı?

Anlık gerilim dalgalanmalarında o anı tarih ve saat dışında dalga formlarını kaydedebilen enerji analizörleri mevcut. Shark 200, Nexus 1500 , ve PQL.
SGE Mühendislik Mühendislik Ölçüm Ile Baslar ,Chauvin arnoux , Enerji Otomasyon , Scada

arkadaşlar mpr 63 kullanıyorum version1.4.0.4 programla birlikte ....
1 sn aralıklarla cihaz belleğine kayıt durumu var ....daha doğrusu size kalmış..
artı program açık olduğu müddetçe kayıt yapabiliyor 1dk ara ile....
ayrıca istediğiniz değere göre akım güç gerilim vs.... alarm belirleyip hem ekrandan hemde cihaz üzerinde bulunan 2 adet röle kontağından çıkış alabilirsiniz....
bence süper ...tavsiye ederim..

ENTES'in MPR63 Enerji analizörü fiyat-özellik mukayesesi yapıldığında oldukça güzel bir üründür. Kullanmış olduğum bir üründür herhangi bir sorunlada karşılaşmadığımı belirtmek isterim. Yazılım ve sorularınız için Entes ile irtibata geçin.
Entes satış temsilcisi Macit BUL iletişim tel: 0 532 6888072

Forum istatistikleri

Konular
128,108
Kullanıcılar
449,808
Son üye
Baharnev

Yeni konular

Geri