Entes baglanti hatasi

destan123

Üye
Merhaba arkadaşlar bugün bir işletmeye gittim kondansatör otomatik tanıtmaya aldım 1 kontaktör çekti diğerlerini tanımadı role üzerine yıldız işaretini yaktı bağlantı hatası var dedi bende 1 ve 2 kademe trifaz diğer kademeleri monofaz akim trafosu k ve l uçlarıni ölçüm hepsi doğru bir bağlantı hatası bulmadım sizce sorun ne olabilir ? Ve % işareti de yanıyordur eroror 9 diyordu sonra eror 3 demeye başladı yapamadım

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Merhaba arkadaşlar bugün bir işletmeye gittim kondansatör otomatik tanıtmaya aldım 1 kontaktör çekti diğerlerini tanımadı role üzerine yıldız işaretini yaktı bağlantı hatası var dedi bende 1 ve 2 kademe trifaz diğer kademeleri monofaz akim trafosu k ve l uçlarıni ölçüm hepsi doğru bir bağlantı hatası bulmadım sizce sorun ne olabilir ? Ve % işareti de yanıyordur eroror 9 diyordu sonra eror 3 demeye başladı yapamadım

3 fazlı en büyük güçlü kondansatör 1. kademede olmalıdır entes rölelerde program menüsünden de program 10 seçilmelidir.

İlk iki kademe trifaz ve en büyük kondansatörler ilk iki kademede diğeri mono faz

İlk iki kademe trifaz ve en büyük kondansatörler ilk iki kademede diğeri mono faz

Kontaktör bobin ucu bağlantılarını kontrol edin 15-ve 22 numaralı klamens uçları köprülü olması gerekir.Yoksa kademelerin bir kısmı devreye girmez.

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,600
Son üye
psychedelic

Yeni konular

Geri