Enterkonnekte sisteme üretim tesisinin bağlantısı

tornado_53

Üye
1 MW gücünde biyo kütle enerji santrali kurulacak. Santralin kurulacağı kısımda bir fabrika var. Yaklaşık olarak 1-1.5 MW güç çekiyor. Yapılmak istenen öncelikle üretilen enerji ile fabrikanın trafosu beslensin, fabrikanın az enerji çektiği zamanlardada artan enerjiyi enterkonnekte sisteme aktarsın.

Bunu sağlayacak olan 36 kV modüler hücreli dağıtım merkezinde hücre dizilimi nasıl olmalıdır?

Teşekkürler.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Tek devreyi girdi çıktı yaptık. Mevcut hattın altına dağıtım merkezi yaptık. yük ayırıcılı hat giriş hücresi, yük ayırıcılı hat çıkış hücresi, 1 ad yedek hücre, 1 ad iç ihtiyaç hücresi ve son olarakta hesin çıkış hücresini dm de otop hücresine bağladık. İşi bitirdik aktif olarak sistemde şuan.

Forum istatistikleri

Konular
128,132
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri