Enjeksiyon makınasi plastik

Omep5834

Üye
Slm arkadaşlar
Engel plastik enjeksiyon makinası var burdaki sorum şu olucak bilmedim birşey bilgi almak istedim yardımcı olacak arkadaşlara tsk ederim.
SIMULTANE VURUŞ BASLANGICI
NE DEMEK VE MESAFESI KAÇ OLMASI LAZIM NEYE GORE AYARLANIR...
JPEG_20200622_185044_1187616743489672039.jpg

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
"simultane vuruş" kelimesini ilk defa duyuyorum, (tahmini söylüyorum) mengene açıldıktan sonra iticinin start alması sağlanıyor olabilir... bu durumda mesafeye mengene son mesafe ayarıyla aynı girilmeli

Son düzenleme:
Aynı kontrol panelini görmüştüm genelde toplama makinalara takıyorlar. Makinanın orjinal kontrol paneli olsa bile sakın girdiğiniz parametrelere güvenmeyin. Korkutmak olmasın ama bu kontrol paneline sahip makinalarda çalışan operatörlerin iş kazası riski yüksek ! inanın bana

Aynı kontrol panelini görmüştüm genelde toplama makinalara takıyorlar. Makinanın orjinal kontrol paneli olsa bile sakın girdiğiniz parametrelere güvenmeyin. Korkutmak olmasın ama bu kontrol paneline sahip makinalarda çalışan operatörlerin iş kazası riski yüksek ! inanın bana
Evet otomasyon sistemi sonradan takıldı tsk ederim uyarın için...

Forum istatistikleri

Konular
127,962
Kullanıcılar
449,609
Son üye
cherrywine

Yeni konular

Geri