Enerji taşıma

karahallı

Üye
Yük asansörünün 12 kw besleme gücü war, bunun yanına yani Aynı sayaca besleme olarak ayrı bi hat alabilirmiyim ( aydınlatmaları beslıycem yaklasık 3 kw toplam aydınlatma gücü Ve birde yaklasık 5 kw havalandırma motoru war, mevcutta aydınlatmalarım ve havalandırma beslemesini ortak mahal sayacından alıyo ben bunları yuk asansörünün gücünden almak ıstıyorum,

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Asansörün enerji kablosunun kesitlerini ve dağıtım panosundan sonraki mesafeyi bilmeliyiz. Asansörün yarısından fazla (8kW) güç artışı olacak. Müstakil hat çekilmesi daha sağlıklı olacaktır.

Asansörün enerji kablosunun kesitlerini ve dağıtım panosundan sonraki mesafeyi bilmeliyiz. Asansörün yarısından fazla (8kW) güç artışı olacak. Müstakil hat çekilmesi daha sağlıklı olacaktır.
Tlf paylasırsanız daha detaylı anlatabılırım

Rica etsem tlf paylasabılırseniz derdimi daha rahat anlatabılırım

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,840
Son üye
111340

Yeni konular

Geri