Enerji üretim firmasına mülakata gidicem yardım

mrtfb123

Üye
JES yani jeotermal ile enerji üretimi yapan bir firmaya mulakata gidicem. Neler sorabilirler şu kaynak senin işini görür diyeceğiniz bir kaynak varmı?

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İkacilar yokmu onlar herturlu soruyu saorabilirler herşeye hazırlıklı ol yalan beyan verme,cevapların gayet kısa olsun
Enerji konuları dışında sosyal sorular da sorarlar Allah işini rast getirsin yiğidim

sağolasın abi. Mezun olalı 1 ay oldu nerdeyse o yuzden napacağımı bilmiyorum ilk mülakatım. Hayırlısı olur inşallah.

Mülakat sorularında aşırı bir bilgi istemezler. Belki ufak tefek akıl karıştırıcı sorular sorulabilir o kadar genel olarak iletişim beceriniz, sosyal yönleriniz üzerine sorular sorarlar.

Buhar türbinleri ile ilgili bir şeyler sorabilirler.

abilerim. Tek hat şeması varmı elinizde zor bişey genelde tek hat şeması okutuyolarmış.

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Geri