Energy Saver Rölesi

shadow333

Üye
Merhaba,
Bir çalışma için energy saver'a ihtiyacım var ama Büyük firmaların(ABB,Schineder,vs ) energy saver röle ünitesi bilgilerine ulaşamıyorum hep çin markaları mevcut gözüküyor internette arattığımda bu üniteler ile ilgili ingilizce yada türkçe ulaşabileceğim pdf yada sayfa bilgisi konusunda yardımcı olabilir misiniz ?
TEşekkürler, İyi çalışmalar.

Ekte.Röle olarak,herhangibir kontaktör kullanabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Salbei talimat - energy saver.pdf
    727.9 KB · Görüntüleme: 84
Fahri bey teşekkür ederim paylaştığınız pdf de işime yaradı ama benim araştırdığım kontrol üniteli olan bazı enerji saverlar var. (vikoda var) benim aradığım ABB,Legrand gibi firmaların ürünü...

Vikodaki,geciktirme ünitelidir.Böyle uygulamak istiyorsanız,devreye zaman rölesi de bağlamanız gerekir.
Kontaktör üzerine ! monte edilebilen tip zaman röleleri de var.

Zaman rölesi bağlayabilirim. Kapı yada cam açıkken klimayı devreden çıkarması için kontaktörlerin kapalı kontaklarını kullanabilirim. fakat bunlar oda içerisinde çok fazla sese neden olacaktır. Kontrol ünitelerinin muadilleri hep çin malı olarak görüyorum. Büyük firmalardan bir örnek bulabilirsem bunu incelemek istiyorum.

30-40 amperlik sessiz tip kontaktörler var ( Simens,Legrand,Schneider ),onlardan kullanabilirsiniz.

Teşekkür ederim desteğiniz için Fahri bey,
Ama ben Kontrol ünitelerini incelemek araştırmak istiyorum .
Schinederin bir rölesini buldum fakat bu rölenin hiç bir yerde teknik beyanları yada pdfine ulaşamdım.
DSC_0130.JPG

Kod numarası ile aratma yaptınızmı ?Fotoğraftaki ürünleri hiç görmedim.Kod numarasını vere-
bilirmisiniz ?

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri