Enda Servo Software

keremx

Üye
Merhaba elimde 750 watt enda marka servo sürücü mevcut. Ürün üzerinde ESSL2-A-0 şeklinde bir numara yazıyor, bunun dışında Kinco C420 model kodlu ürünü ile kasa aynı fakat Kinco'nun sitesindeki software ile ürünü kontrol edemedim. Sanırım Enda'nın software ayrı.

Ne Enda'da ne de GMT'de ürün ile ilgili kimse yardımcı olmuyor, tamam anlıyorum ürün eski ama ithal etmişsiniz satmışsınız bu kadar vurdum duymazlık hoş birşey değil. Bugüne kadar hem Enda'dan hem de GMT'den son kullanıcı olarak bir çok sürücü tedarik ettim ve gayet memnunum ama eski bir ürün diye bu kadar umursamazlık hoş değil.

İllaki bir mühendisin bilgisayarında bir köşede bu ürüne ait bir software vardır ama kimse tenezzül edip uğraşıp bakmıyor.

Eğer elinde böyle bir software olan varsa paylaşabilirse çok seivinirim.

Teşekkürler

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Ürüne kinco nun yazılımı ile ya da GMT nin yazılımı ile bağlanabilmeli idin. Üçüncü bir alternatif yok.

Sürücünün haberleşme portu ya da USB-232 çeviricinde sorun olabilir.

Götürürseniz bu ürünle GMT ilgilenir. ENDA olarak satılan servolara da tamir ve Bakım hizmeti veriyorlar.

Ürüne kinco nun yazılımı ile ya da GMT nin yazılımı ile bağlanabilmeli idin. Üçüncü bir alternatif yok.

Sürücünün haberleşme portu ya da USB-232 çeviricinde sorun olabilir.

Götürürseniz bu ürünle GMT ilgilenir. ENDA olarak satılan servolara da tamir ve bakım hizmeti veriyorlar.
Sürekli olarak Not Find Driver şeklinde hata alıyorum her iki uygulamada da. Driver id bölümünde 127 yazıyor acaba bunu değiştirmek mi lazım bir bilginiz var mı?
Bunun haricinde com portunda usb-232 çeviricim yüklü gözüküyor bir problem yok.

Sürekli olarak Not Find Driver şeklinde hata alıyorum her iki uygulamada da. Driver id bölümünde 127 yazıyor acaba bunu değiştirmek mi lazım bir bilginiz var mı?
Bunun haricinde com portunda usb-232 çeviricim yüklü gözüküyor bir problem yok.
GMT den Hanifinin yorumu ekli resimdeki gibi.

Ürünü teste göndermende fayda var bence.
Screenshot_20180904-143144.jpg

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,839
Son üye
Qkay

Yeni konular

Geri