Enda Plc ve Servolar Otomasyon Sektörünün Hizmetinde

gezer77

Yönetici
Yönetici
Yönetici
Daha onceden dıgıtal zaman rolelerı vede termometre ımalatı ıle tanıdıgımız enda (Sisel elektronik) buna ılave ettıgı hız kontrol serısıne ılaveten plc vede servo urunlerını bız kullanıcıların hızmetıne sunmustur

http://www.enda.com.tr/

Moderatör tarafında düzenlendi:
Daha onceden dıgıtal zaman rolelerı vede termometre ımalatı ıle tanıdıgımız enda (Sisel elektronik) buna ılave ettıgı hız kontrol serısıne ılaveten plc vede servo urunlerını bız kullanıcıların hızmetıne sunmustur

ENDA

yerli üründür bizim malımız kullanalım gelişsin diyorum ama buradaki bayisi sürücülerde lenze emotron siemens satıyor ve kullanıyor maalesef buda ister istemez insanı düşündürüyor. Bayiye baktığımda sadece panel cihazlarını kullanıyor sürücü ve plc de hep başka markalar kullanıyor şimdi siz olsanız düşünmezmisiniz...

enda plc kullanıyorum memnunun yerli ürün herkeze tavsiye edelim...programlamasıda kolay komutu koyduğun zaman yanında hemen türkçe açıklaması geliyor...

:)ENDA ya bir övgude benden ılk motor devır kontrol endadan almıştım teknik destek mukemmel

E100 serisi hız kontrol cihazlarını kullnıyorum. Cıhazları çok guzel kullnımı ve programlanması kolay.

gemo nasıl sizce

arkadaşlar yanlış anlaşılmasın ben enda panel cihazlarını ilk imalata başladığı günden bu yana kullanıyorum. Ama bir ürünün bayisi neden bayisi olduğu ürün yerine bayiliği olmayan bir ürünü kullanır kısmında biraz çelişkide kalıyorum

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,964
Kullanıcılar
449,609
Son üye
cherrywine

Yeni konular

Geri