Enda HMI Paneller

D adres tipi seçince panel üzrindeki com ışığı yanıp sönüyor. Yani bağlantı sağlandı gibi duruyor. Ama

panel plc cevap vermiyor hatası veriyor. Adres numarasımı uyuşmuyor acaba. D10 girmiştim.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Type ten D seçip, adres kısmına adres numarası yazılmalı.
Ustam.benim farkli bir problemim var elimde enda marka eop07cc ekran var eski bi ekran 1.6 versiyonla programlana biliyor bu ekrani en son cikan 2.2 versiyonla programlamak icin nasil bi yol izlemeliyim ekranin bi guncenleme driver varmidir

Maalesef bu mümkün değil. Sadece 1.6 versiyon program ile yükleme yapılabilir.

Herkese iyi günler. Elimde Enda EOP41-070ET modeli hmi var. Bunun içindeki programı çekmek için nasıl bir bağlantı yapmam gerekiyor. Ve hangi programla çekeceğim bilgisi olanlardan destek bekliyorum şimdiiden teşekkürler.

Ürünün etiketinde sadece EOP41-070ET kodu yazıyorsa GMTCNT nin HMI versiyon 2.0 programı ile,

Kodun uzantısında -R2 var ise yine GMTCNT nin HMI versiyon 2.5 programı ile,

program çekme ve yükleme yapabilirsin.

Ürünün etiketinde sadece EOP41-070ET kodu yazıyorsa GMTCNT nin HMI versiyon 2.0 programı ile,

Kodun uzantısında -R2 var ise yine GMTCNT nin HMI versiyon 2.5 programı ile,

program çekme ve yükleme yapabilirsin.

hmi-pc bağlantısını hangi kablo ile nasıl yapacağız. USB'den de seri porttan da bir türlü upload edemedim.

USB en kolay ve zahmetsiz olanıdır. Nasıl bir sorunla karşılaşıyorsun.

Forum istatistikleri

Konular
127,958
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri