Enda HMI Paneller

mikrocan

Üye
Merhabalar arkadaşlar

ENDA HMI sistemler hakkında sormak istediğiniz sorular için yardımcı olabilirim. Herkeze kolay gelsin

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
merhaba ben ufuk enda ile bir otomasyon hazırlamak istiyorum plc ve hmi olarak enda hiç kullanmadım kullanıp verim aldı isen bilgi verirmisin teşekkürler

Öncelikle şunu belirtiyim ENDA paneller gerçekten çok iyi,hem uygulamayı çok hızlı yapmanıza olanak veriyor,hemde görüntü kaliteleri gerçekten çok iyi. Ama PLC sisteminde henüz kartların tamamı bitmediğinden daha çok kullanmıyoruz. Onu çok analog içeren sistemler için tavsiye etmiyorum. Ama paneli her panel ile hemen hemen haberleşiyor. Gerçekten çok iyi.

Plastik Enjeksiyon Örneği :

panel ve plc lerı kullandım.ılave moduller ıcın az daha beklemek lazım.kllanımı gayet rahat

slm enda eop yeni kullanacam için ön bilgi almam gerekiyor yardımcı olmanız dilegile (hayat ne garip)

slm enda panel kullanmak için ön bilgi veya örnek program yardımcı olurmusunuz

merhaba kardeş. ben ilk defa Enda EOP770cc ekran aldım ama bir türlü PLC ile haberleştiremiyorum. Ls ve Delta PLC ile denediim ama bişe yok.
biraz yardımcı olursan sevinirim... By

edanın ek modulleri piyasaya ne zaman sürülecek...1 yılı gecermi?

Forum istatistikleri

Konular
128,149
Kullanıcılar
449,888
Son üye
kalemx

Yeni konular

Geri