enda hamsi kullanma klavuzu

muratcyber

Üye
enda hamsi kullanma klavuzu

Ekli dosyalar

• 75e8c_HamsiT051001.zip
    787.2 KB · Görüntüleme: 32
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
sürücülere taktığımız motorları yıldız yada üçgen neye göre bağlıyorduk

motorun etiketine bakarak kaç voltta nasıl bağlandığı bakılır ve ona göre bağlanır.
mesela motor etiketinde 220 volta enerjide üçgen 380 v enerjide yıldız bağlandığı yazıyorsa sürücün 220 v ise üçgen bağlıyacaksın 380 v ise yıldız bağlıyacaksın

model h0040acf 4 KW ENDA MARKA inverter var bu inverter LU hatası veriyo hiçbi şekilde kumanda edilemiyo yardım ederseniz sevinirim şimdiden yardımlarınız için teşekürler

ÖZÜR enda hamsi 0,4KW lık bu besleme hatası veriyo doru ama içerisini actım ve akımınıda kontrol etim bi sorun yok içerisindeki parçalarıda ölçüyom bi sorun göremedim bu konuda bi fikriniz varmı tşk

Endanın motor sürücüsü olduğunu bilmiyordum.Hatta türk malı sürücü olduğunu bile bilmiyordum.Sevindim.Enda ısı kontrol cihazlarını çok beğeniyorum.Sürücüsü de öyleyse çok iyi...

Endanın motor sürücüsü olduğunu bilmiyordum.Hatta türk malı sürücü olduğunu bile bilmiyordum.Sevindim.Enda ısı kontrol cihazlarını çok beğeniyorum.Sürücüsü de öyleyse çok iyi...

zaten yok çoklu malı koreden sipariş verip çinde toplattırıyorlar bu arada üretimde bitti H100 serisi hyndai sürücülerine el attılar.
Bende ısı kontrol cihazlarını seviyorum etc serisi 4420...

Bu Enda Hamsi'de harici dc voltage ile motor kullanmayı yapmış birileri var mı? Ya da harici potasyometre ile frekans ayarı yapabilmiş olan? "Kolay" kullanım klavuzunda 9,10,11. bacaklara potasyometre bağlanıyor deniliyor. Ayrıca fonksiyon seçimlerinden AIN'i aktif etmek lazım deniliyor. Bunları yaptım ama bir yer de atladığım bir şey var sanırım. Daha önce yapmış bir arkadaş varsa sırası ile fonksiyon seçimlerini ya da yapılacak başka bir uygulama varsa yazabilir mi? Sanırım kullanım klavuzunda gözümden atlayan ve inatla bulamadığım bir şeyler var ?

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri