ENDA GXM-40U

Cihaz istedigim sekilde isi kontrol yapmiyor ayarlarini bilen yardimci olabilecek usta varmi

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Oncelikle enda degil GMTCNT GXM-40U olarak duzeltelim.

GMT nin sitesinde sicaklik modüllerinin pid kontrolüne ilişkin bir döküman var. http://www.gmtcontrol.com/dosyalar/teknik/GXM20U_GXM40U_PID_Auto_Tune.pdf linkinden indirebilirsin.
Pid kontrol yapmak istemiyorum basitce on of kontrolu yapmak istiyorum oluyor ancak cok hasas olcum yapiyor ve ondalikli olcum yapiyor su an ortam sicakligi 21 derece ama ben 2100 derece okuyorum bu durumu nasil degistirebilirim

Cihaz istedigim sekilde isi kontrol yapmiyor ayarlarini bilen yardimci olabilecek usta varmi
Vallaha soylediginden iyi kontrol yapmadigi anlaşılıyor.

GXM40U tum sensorler icin sicakligi ondalikli hanesi ile gosterir. Ornegin 23 derece icin 230 ila 239 arasinda bir deger okursun. Ondalikli kismi gormek istemiyorsan okudugun degeri 10' a bolmen yeterlidir.

Forum istatistikleri

Konular
128,148
Kullanıcılar
449,887
Son üye
ckiplano

Yeni konular

Geri