Enda CR7421PR sayıcı fazladan tek sayması gerekirken fazladan iki sayıyor

Öncelikle kolay gelsin tüm ustalarıma yukarıda markasını belirttiğim sayıcı tekerlekli swich ile çalışan bir sayıcı sayıcı fazladan sayıyı sayıyor swich kontrol ettim sağlam başka neden yapar bu sayma sayısını yardımcı olursanız sevinirim

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Öncelikle kolay gelsin tüm ustalarıma yukarıda markasını belirttiğim sayıcı tekerlekli swich ile çalışan bir sayıcı sayıcı fazladan sayıyı sayıyor swich kontrol ettim sağlam başka neden yapar bu sayma sayısını yardımcı olursanız sevinirim
Cihazın manuelini inceledim.Giriş sinyali mekanik switch üzerinden veriliyorsa , fr parametresinin 20 hz'e ayarlanmasını öneriyor.
Cihazın manuelini inceledim.Giriş sinyali mekanik switch üzerinden veriliyorsa , fr parametresinin 20 hz'e ayarlanmasını öneriyor.Tekerlekli switchten kastınız encoder ise durum değişir.Encoder puls değeri ve dönüş hızına göre değeri yükseltmeniz gerekebilir.
fr= sayıcı giriş frekansı

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
127,947
Kullanıcılar
449,592
Son üye
E.E.M.

Yeni konular

Geri