Enda ısı kontrol cihazı ile kontaktör çektirme

Ersel5959

Üye
Enda et4420 cihaz var elimde cehennemligi kontaktör ile çektirmek istiyorum ısıyı istediğim gibi ayarlamak istiyorum aynı zamanda nasıl bağlayabilirim

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
CONT. /AL2 Role çıkışını kontrol için kullanabilirsiniz.ayrıca parametrelerden kontrol çıkışını ayarlamaniz gerekebilir.ssr olarak ayarlanmış olabilir.
Ssr kontrol kullanmayip on-off kontrol yapacağınız için Pb (oransal bant) parametresini sıfır olarak ayarlamalisiniz.
Cihazdaki dahili role nin akım taşıma kapasitesi 2A olsada direkt kontaktoru cektirmeyip araya uygun role kullanın.

Son düzenleme:
Enda et4420 cihaz var elimde cehennemligi kontaktör ile çektirmek istiyorum ısıyı istediğim gibi ayarlamak istiyorum aynı zamanda nasıl bağlayabilirim
Bu iş profesyonellerin işi sürekli Enda ile uğraşmayan bir teknisen bile zorlanır ama işi bildiği için pdf ine bakar bağlantıyı ve parametreleri çözer ama bilmeyen için çok zor bilginiz yeterli değilse uğraşmayın yardım alın

CONT. /AL2 Role çıkışını kontrol için kullanabilirsiniz.ayrıca parametrelerden kontrol çıkışını ayarlamaniz gerekebilir.ssr olarak ayarlanmış olabilir.
Ssr kontrol kullanmayip on-off kontrol yapacağınız için Pb (oransal bant) parametresini sıfır olarak ayarlamalisiniz.
Cihazdaki dahili role nin akım taşıma kapasitesi 2A olsada direkt kontaktoru cektirmeyip araya uygun role kullanın.
Çok teşekkür ederim ilginiz için. Ayrıca profesyonelleşmek her insanın ilgi ve alakası ile olur efendim ilginiz için tekrardan teşekkür ederim

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri