Endüstriyel Panel Pc

KAYSERİ

Profesyonel Üye
Mach3(cnc kontrol programı) programını çalıştırmak için windows ile çalışan bir Endüstriyel bilgisayar alacağız ama daha önce endüstriyel bilgisayar tecrübemiz olmadığı için hangi marka iyi olur nereden almak doğru olur karar vermedim. Tr de bazı şatış siteleri buldum ama dediğim gibi marka bilmediğim için nasıl bir ürün almam gerekir onu bilmiyorum. Bu konuda yardımcı olur musunuz ?

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Aslında endüstriyel pc konusunda seçeneksiz değilsiniz. Eğer tozlu bir otramda çalışacaksa mutlaka fansız bir ürün, nem ve rutubetin çok olduğu yerde kullanılacaksa paslanmaz gövdeli bir ürün seçmelisiniz.

Aslında endüstriyel pc konusunda seçeneksiz değilsiniz. Eğer tozlu bir otramda çalışacaksa mutlaka fansız bir ürün, nem ve rutubetin çok olduğu yerde kullanılacaksa paslanmaz gövdeli bir ürün seçmelisiniz.

Evet söylediğiniz kriterler hakkında bilgim var ama marka model firma seçimi konusunda bir sonuca varamadım ayrıca aklıma daha basit bir yöntem geldi. En ekonomik all in one bilgisayarlardan alsam mı acaba dedim sizce doğru olur mu ?

Vipa end. pc seçenekleri incelemeni tavsiye ederim aklıma gelen diğer markalar ise beijer ve esa dır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,600
Son üye
psychedelic

Yeni konular

Geri