En ucuz ve ucuz kargo online devre elemanları satış site (tavsiyesi)

Okan1234

Üye
Selam Arkadaşlar. İnternette araştırdım ama bulamadım bulduklarımda kargo parası çok yüksek oluyor. Sizden ricam en ucuz kargo fiyatı ve devre elemanları satan site rica ediyorum.

Sürat, filo gibi kargo firmaları diğerlerine göre ucuz sanıyorum.İnternet üzerinden herhangi bir satıcıyı arayıp bu firmalarla yollama şartıyla siparişinizi verin.

Dorukanstore paket başı 5TL...
bütün ürünleri bir paket halinde gönderebilirlermi 5 tlye. Birde ebay hakkında düşünceniz nedir? forumlarda güvenli olmadığını söyleyenler var. paranı alırlar ürünü göndermezler, bozuk ürün gönderirler gibi.

Dorukanstore den alışveriş yapmıştım kargo oldukça uygun

Ebay son derece güvenilir sitedir,yeterki güvelik şartlarını daha baştan yerine getir

Ebay öneriyorum işlerini düzgün yapıyorlar.

bütün ürünleri bir paket halinde gönderebilirlermi 5 tlye. Birde ebay hakkında düşünceniz nedir? forumlarda güvenli olmadığını söyleyenler var. paranı alırlar ürünü göndermezler, bozuk ürün gönderirler gibi.

%99 Üzerinde olumlu oy almış firmalardan malzeme alabilirsin. Kargo masrafı dahil çok güzel fyatlara malzeme alabiliyorsun. Tek sakıncası ürünlerin geliş süresi, o da 20-30 gün arasında değişiyor.

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri