En iyi yön kontrol valf markası hangisi sizce ? - hidrolik

Bashole

Üye
Merhaba

piyasada bir dunya hidrolik yon valfi var

vickers vikers yuken bosch rexroth gibi gibi

sizce en iyisi hangi markadaır ?

İsmini telaffuz etmeyim , herkes her laftan bir mana çıkartıp şikayetçi oluyor , kullandığımız bir hidrolik pompa üzerindeki basınç sensörü arızalanmış , üzerindekinin fotoğraflarını çekip makinanın da kataloğunu ve fotoğraflarını ekleyip üretici firma distribütörüne soru sordum ve talepte bulundum , bu sensörünüz artık üretimden kalkmış ne kullanabiliriz yerine diye , eleman yeni üretimlerden bir sensör önerdi , aldık neyse , baktık bağlantılar uymuyor , sensör bize biz ona bakıyoruz . İki sensörü de paketleyip bir güzel hidrolik parça tedarikçisine gönderdim bunların bağlantılarını uyduramadık nasıl olacak diye , bir hafta sonra aradılar bunları bizde uyduramadık diye , elimizde kullanamadığımız sensörler yediğimiz kazıkla kaldık .

Bence Rexroth>Danfoss>Duplomatic>Eaton Vickers dir.

Merhaba
Fabrikayı direkt arayın size kesin sonuç verecek cevap vermeleri gerekli.

Merhaba
Fabrikayı direkt arayın size kesin sonuç verecek cevap vermeleri gerekli.
Bu iki aparatın moda mod aynı olmadığını gördüğüm halde yav adamların bir bildiği vardır herhalde dedim , adam çözüm bana kütüğü değiştirin diyor , sensör için kütükmü değiştireceğim , komediye bak :)

Bu iki aparatın moda mod aynı olmadığını gördüğüm halde yav adamların bir bildiği vardır herhalde dedim , adam çözüm bana kütüğü değiştirin diyor , sensör için kütükmü değiştireceğim , komediye bak :)
Ya merak ettim su meshur sensorun birkac fotografini yuklermisiniz bakalim ben o sensore alternatifbi sensor bulabilicekmiyim

Ya merak ettim su meshur sensorun birkac fotografini yuklermisiniz bakalim ben o sensore alternatifbi sensor bulabilicekmiyim
8093Ekran_Goruntusu_-_2017-03-25_18-24-29.png

MANNESMANN REXROTH HEP5-OP2-2X/50-K14 Resmin sağında görülen orjinal sensörler . Kütüğü görüldüğü gibi bir ara aparatla bağlanmış . Tedarikçi şaşkın bize çaktığı sensörleri bir türlü uyduramadı bağlantı olarak .

Forum istatistikleri

Konular
128,108
Kullanıcılar
449,808
Son üye
YunusKibar

Yeni konular

Geri