En iyi ses sistemi üreticisi

Berdibek

Üye
Arkadaşlar bildiğiniz gibi çok firma var herkesin bildiği firmaları yazmaya çalıştım benim görüşüm kenwood ve logitech ten yana ikisinide kullandım performansları gayet iyi sizce ?

açıkcası bende yukarda dünyanın en yiyisi olan firma yok dünyada bilinen en iyi marka electrovoice ve bunun yan ürünü olan dynacord dur fakat yukarda markalara bakarsak bunların içinde poineer derimm saygılar

ben technics derim ama seçenekler arasından pioner derim

evet technics in turntable ları süper ileride bitane edinmek istiyorum

Arkadaşlar ben bu konuda Nakamichi derim çünkü o bu işin Ferrarisi ama listede yer almadığı için Marantz diyebilirim.

ben pioneer derim ama babam kenwood dio.Kenwood eskiden iyiymis ilk kes ismi bu sitede gördüm

merhaba arkadaşlar,foruma yeni katıldım.çok beğendim.ses sistemleri hayatımın vazgeçilmezi diyebilirim.yukardaki markalar çok duyulan zamanında iyi reklam yapmış ismini duyuran markalar.Özelliklede pioneer ve sony.Ama olaya biraz daha meraklı gözlerle baktığınızda bambaşka markalar buluyorsunuz.Çok profesyonel markalar.Marantz bunlardan biri.daha saymakla bitmeyecek KEF,DALI,BOSE,AMPHION gibi markalar var.
Hi-end olarak sınıflandırılan lambalı amfiler de bir başka konu.
benim seçimim Marantz,herkese selamlar..
görüşmek üzere

bende Nakamichi-Nad-Harman Kardon derdim ama listede olmadığına göre Marantz diyorum.Ve şu anda b amplisini kopyalıyorum bakalım nasıl olacak.

bence benim çükü yaptığım amfi mütiş ;D

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri