En iyi Mühendislik Sizce Hangisi?

novell35

Üye
Arkadaşlar değerli fikirlerinizi almak istedim..Ben ilk oyumu kullanıyorum..Herkese meslek hayatında başarılar dilerim.

mühendislik olunca ben endüstri diyorum okumak isterdim ama aşağıs yukarısı karışık meslek lisesi olunca tabi direk bu değil başka sebeblerde var

Ee hani benimki TELEKOMINIKASYON MUHENDISLIGI. Teesuf ederim cok ayip :))

mühendis olmak şart değil kuru bi ağaç olacağına biağacın en yeşermiş en güzel dalıol odal kuru bi ağaçtan daha verimli olur.

kardeş bu kişiden kişiye değişir insan hangi mühendisliği en iyi yapabilirse o dur. benim elektronige karşı ilgim vardır veya başka birinin tıbba oda kalıtım mühendisliğini secer

portalın temeli elektrik olduğu için anketin lehimize çıkması normaldir, mühendis olunmaz mühendis doğulur , neyseki ben öyle doğdum birde diploma alınca hadise nirvana boyutuna ulaştı:) bu işe gönül veren herkese slm olsun.

mühendisligin kötüsü yoktur diger insanlardan ayıran en önemli özelligi tekniktir

sorulan soru kazanc olarak mı yoksa popularıteye goremı kazancsa en enıyı muıhendıslık ulkemızde sadece ıkı unıversıtede olan petrol muhendıslıgı(sadece İTÜ ve ODTÜ de var)popularıte olarakta bence elektrık ve elektronık muhendıslığı

insanın sevdigi işi mutlu ve huzur duydugu işi en iyisi ve en dogrusudur.
benim ise en sevdigim mekatronik mühendisligi;

ben de elektrık elektronık muhendisliğine oy verdim ama ben ce en ıyı muhendislik hangsisidir diye aramamız lazım...........................çünku ulkemızın butun muhendislere ihtıyacı var işini iyi yapan muhendislere.............................ancak boyle kalkınır ulkemız diye düşünüyorum.....................

Forum istatistikleri

Konular
128,171
Kullanıcılar
449,935
Son üye
mehmetenessunger

Yeni konular

Geri