en iyi konpanzasyon rölesi sizce nedir

bir tesise kurmak istediğiniz konpanzasyon için kullanı mı kolay röle hangisidir.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Bu aralar favorim varkon, fakat artık tüm röleler çok güzel, yerli üretim olduklarından kullanıcıya özel bir çok çözüm sağlıyorlar menülerin de.

Kullanım kolaylığı, kademe sayısı, stabilitesi, özellikleri ve fiyat performansı bakımından VArKON diyebilirim.

çalışma mantığı bakımından en düzgün olanı GEPA röleyi tercih ediyorum.Özellikleri bakımından SMART marka röleyide çok ça kullanıyorum.

GEPA röle elinden gelse tornavida penseyi alıp uçları kendisi bağlayacak kullanımı çok kolay bağlantı hatalarını ekranda gösteriyor siz sadece düzeltiyorsunuz.

GEPA röle elinden gelse tornavida penseyi alıp uçları kendisi bağlayacak kullanımı çok kolay bağlantı hatalarını ekranda gösteriyor siz sadece düzeltiyorsunuz.
Varkon röleyi denme amaçlı size gönderelim tornavida kullanan kolunuzu yormaz röle bağalantıları kendisi düzeltir.

saygılar ( Özelden adres yazarsanız numune çıkışı yaptırayım size)

Sayın Varkon teşekkür ederiz.
Tedaşın özelleşmesinden sonra kompanzasyon işleri bitti denecek kadar azaldı. Ara sıra çıkan işlere oğlum gidiyor ve kendisi elektrik mezunu değil onun için bu tip işlere kesinlikle GEPA götürüyor.
Ama şu an alsam bile deneme şansım olmayacaktır.
Ayrıca stoklarımızda
1: Gepa
2: Siemens prophi
3: Elektropan 12-18-24 Kademe
4: Tense 12-18 kademe
5: Erna
6: Ede ve şönt bağlanan tipi
7: Zerovar
8: Entes RG12 Satış amaclı bulunmaktadır.

Son düzenleme:
çalıştığım hastanelerin tümüne kael varkombi taktırıyorum. kullanımı kolay menüsü çok açık.

çalıştığım hastanelerin tümüne kael varkombi taktırıyorum. kullanımı kolay menüsü çok açık.
İllerde hastahaneler birliği ihaleye çıkar herkes fiyatını verir kimde kalırsa reaktif rölesini kullanır.mesala biz elektropan kullanmıştık. orası resmi daire statüsündedir marka yazamazlar.
Son 4 yıla kadar bizde çok sayıda Kael varkombi taktık onunda menüsünü çok iyi tanırız ama gepa gibi değildir. Şunu unutmayalım kesinlikle herkes kullanmasını rahat yaptığı ve performansı fiyatı çok iyi olan cihazları kullanır.Bizim düşüncemiz ise SAĞLIK BENİM, KÖY MUHTARIN olsun düşüncesidir.
Genelde reaktif röleler birkaç grupta toplanıyor bazıları menüleri direk ekranda bazılarıda menülerle gösteriyor.

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri