en hesaplı web hosting paketleri ?

duscell

Üye
KONUYU BURAYA AÇMAM DOĞRUMU BİLEMİYORUM AMA SİTE İÇİNDE BUNA AİT Bİ BAŞLIK BULAMADIĞIM İÇİN AÇTIM...
Arkadaşlar joomla da hazırladığım sitem için hesaplı ve kullanışlı hosting firması (domain dahil) arıyorum..bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.

özel mesajdan SANA BİRİNİ TAVSİYE EDEBİLİRİM

deneme test vs. yapacaksan önce ücretsiz bir yerde aç derim.
firma olarak bir çok firma var istediğin kaliteyi bilemediğim için www.turkticaret.net diyorum.

Hosting Firması olarak size yardımcı olabiliriz 15 gün deneme sürümü mevcuttur.. pm atarsanız anlaşırız

En iyi hosting firmasını seçmek istiyorsanız dikkat etmeniz gereken birkaç husus var. Bu hususlardan bazıları da size göre değişiyor, konusunu açtığınız bütçe gibi. Burada ''hesaplı'' demişsiniz ancak kime göre neye göre hesaplı sorusu da sorulabilir. Ben yine de genel bazda birkaç firma tavsiyesi vereceğim. Veridyen ve Hostinger'ın paketleri oldukça uygundur aslında, kaliteden de pek ödün veren firmalar değildir. Müşteri destekleri ve sunucuları oldukça kuvvetlidir.

Hosting seçerken ayrıca satın aldığınız firmanın sunucularının hızına da dikkat etmenizi tavsiye ederim ben. Bunun sebebi Google'ın Core Web Vitals güncellemesi. Artık siteler büyük ölçüde hızlı oluşlarına göre sıralanıyorlar, tek etken bu olmasa da hız eskisinden daha önemli. Denk geldiğim bir araştırmada bazı firmaların sunucu tepki süreleri şu şekilde sıralanmış:

1. Hostinger: 2 MS
  2. Turhost: 8 MS
  3. Güzel Hosting: 20 MS
  4. Alastyr: 20 MS
  5. Veridyen: 21 MS
  6. Netdirekt. 22 MS

En iyi hosting firmasını seçmek istiyorsanız dikkat etmeniz gereken birkaç husus var. Bu hususlardan bazıları da size göre değişiyor, konusunu açtığınız bütçe gibi. Burada ''hesaplı'' demişsiniz ancak kime göre neye göre hesaplı sorusu da sorulabilir. Ben yine de genel bazda birkaç firma tavsiyesi vereceğim. Veridyen ve Hostinger'ın paketleri oldukça uygundur aslında, kaliteden de pek ödün veren firmalar değildir. Müşteri destekleri ve sunucuları oldukça kuvvetlidir.

Hosting seçerken ayrıca satın aldığınız firmanın sunucularının hızına da dikkat etmenizi tavsiye ederim ben. Bunun sebebi Google'ın Core Web Vitals güncellemesi. Artık siteler büyük ölçüde hızlı oluşlarına göre sıralanıyorlar, tek etken bu olmasa da hız eskisinden daha önemli. Denk geldiğim bir araştırmada bazı firmaların sunucu tepki süreleri şu şekilde sıralanmış:

1. Hostinger: 2 MS
  2. Turhost: 8 MS
  3. Güzel Hosting: 20 MS
  4. Alastyr: 20 MS
  5. Veridyen: 21 MS
  6. Netdirekt. 22 MS
güzel insan en son 12 (oniki) yıl önce cevaplanmış bir konuya cevap verdiğinin farkında mısın? ama yine de tavsiyelerin için teşekkürler. güncel konularımızda bizleri bilgi verirsen mutlu oluruz.

güzel insan en son 12 (oniki) yıl önce cevaplanmış bir konuya cevap verdiğinin farkında mısın? ama yine de tavsiyelerin için teşekkürler. güncel konularımızda bizleri bilgi verirsen mutlu oluruz.

Kusura bakmayın, Google'da gezerken denk geldim. Malum, arama motorları kaç sene açıldığını önemsemeden karşınıza çıkarıveriyor. Ben de bilgilendirme yapmak istedim. Bu verileri paylaşırken kaynak vermek zorunlu mu bilmiyorum ama ölçümleri ben yapmadım, https://www.blogacmak.com/en-iyi-hosting-firmasi-turkiye-lokasyon/ içeriğinden aldım. Kendileri ölçüm yapıp veri sunduğu için kaynağı hak ediyorlar diye düşünüyorum.

Eski konulara yazmama olayına da ekstra dikkat edeceğim artık, tekrar kusura bakmayın.

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri