En İyi Modüler Hücre Markası Hangisidir?

setaş marka var aktif elektroteknik firmasının.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
tedaş bünyesine geçeceğinden dolayı en iyisinden ziyade çalışan elemanlarının hangisini daha iyi bildikleri (kullanış olarak)hücreleri bünyesine katıyor.Tabi bu genel olarak söylüyorum elbette her marka dan her müesseselerde bulunuyor.Türkiye geneli Ulusoy günlük hücre üretim adedi 30 hesabını siz yapın.

En iyisi OSEL dir ama pahalı. Kendiniz için alacaksanız osel alın . İşletmeye teslim edecekseniz önemli değil.

ormazabal ve ulusoy bayisiyiz ikiside sorunsuz,ormazabal genel olarak ege bölgelerinde sahil kısmında kullanılıyo fiyatları euro üzerinden kaliteli ve güzel...

Aysan modüler hücrede süperdir.Diğer markalara fark atar.Ulusoy ve Selen modüler hücrenin en alt seviyesidir.Aysan alın,Osel alın bunlar pahalı geldiyse Elimsan alın.Aysan merlin gerin mekanizması kullanıyor.Açma kapama ve kurma yaparken veya topraklama yaparken tıpkı saat gibi çalışıyor.Öyle sağlam ve güvenilir bir mekanizması var.Ulusoy da dandik bir mekanizma var.Sürekli sıkışır.Kullanılan malzeme zayıf olduğu için Kilit tetibatlarında yamulmalar sorunlar bitmek bilmez.Kuma kolunu ya takmakta ya çıkarmakta zorluk çekersiniz.Daha saymakla bitmez.

ben farklı bir marka önereyim.Gerçi bu markayı kullanmadım ama işletme tesislerini gördüm.(İş görüşmesi için gittiğimde).
Düzce'de DEMİTAŞ firması.
Kesicileri kendileri yapıyorlar ve gördüğüm kadarı ile modüler hücre konusunda emniyete çok dikkat ediyorlar ve genelde müşterileride TEDAŞ.

ben farklı bir marka önereyim.Gerçi bu markayı kullanmadım ama işletme tesislerini gördüm.(İş görüşmesi için gittiğimde).
Düzce'de DEMİTAŞ firması.
Kesicileri kendileri yapıyorlar ve gördüğüm kadarı ile modüler hücre konusunda emniyete çok dikkat ediyorlar ve genelde müşterileride TEDAŞ.

Başının Ağrımasını İstemiyorsan uzak dur bu markadan...:)

Açıkçası Hava Yalıtımlı hücrelerin en iyisi M.GERIN dir.
Yerlilerden ELKO,ELIMSAN,ULUSOY,AYSAN,OSEL ve ELTES iyidir
Gaz Yalıtımlı hücrelerde ise ORMAZABAL,ELKO ve OSEL iyidir.

Merhaba arkadaşlar,

OSEL, Türkiye'de gaz izoleli hücre üreten ilk yerli firmadır. Gaz yalıtımlı hücre konusunda Türkiye'nin en iyisidir. Hava izoleli hücrelerinde de bir sorun çıktığını duymadım.

Forum istatistikleri

Konular
128,149
Kullanıcılar
449,892
Son üye
bekmezci

Yeni konular

Geri