EMO’dan Ücretsiz İç Yıldırımlık Sistemleri Semineri

elektrofizikci

Usta Üye
Ülkemizde yıldırımdan korunma sistemlerinin sadece paratoner ve faraday kafesi vb. dış yıldırımlık sistemlerle sağlanabildiği düşüncesi hakimdir.

Ancak yıldırımdan ve aşırı gerilimlerden korunma sistemi bir bütün olup iç yıldırımlık, dış yıldırımlık, eşpotansiyel sistem ve topraklama sistemi bu bütünü oluşturmaktadır.

Bu konuda Türkiye’de iç yıldırımlık sistemlerinin önemini yıllardır sektöre ve paydaşlara anlatma çabasında olan ve büyük ilerlemeler kaydeden OBO Bettermann Türkiye TBS Ürün Müdürü Sn. Serdar Aksoy bu seminerde sizlerle olacaktır.

Çeşitli kurum ve kuruluşlarda katılımcılara onlarca eğitim ve seminer veren Sn. Aksoy 23 Haziran 2014 Pazartesi günü EMO İstanbul Şubesinde Ücretsiz İç Yıldırımlık (A.G. Parafudr – Surge Arrestor) Sistemleri konulu seminer’de sizlerle olacaktır.

[h=1]Seminer Başlıkları[/h] Yıldırım ve Diğer Darbe Türleri Arasındaki Farklılıklar, Yıldırımın Karakteristik Özellikleri,
A.G. (Alçak Gerilim) Parafudrlara Neden İhtiyaç Var?
A.G. Parafudr Ürün Tipleri, Teknolojileri ve Seçim Kriterleri,
A.G. Parafudr Montaj Esasları,
A.G. Parafudr Örnek Sistem Tasarımı-Kademeli Korumanın Önemi,
D Sınıfı (Class 3) Ürünlerin Kullanım Alanları ve Örnek Ürün Seçimleri,
Ürün Datasheetlerinin Okunması ve Ürün Belirleme Noktasında Gerekli Kriterler,

Seminere ücretsiz katılmak için aşağıdaki başvur butonuna yıklayıp, formu doldurarak online başvurunuzu mutlaka tamamlamalısınız.
[h=1]Online Başvuru[/h]http://www.emo.org.tr/misem/basvuruformu_diger.php?subes=6&egitim=481&seciliegitim=450004343

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri