Emko ezm 4450 ile sayıcı devresi

ergn10

Üye
herkese kolay gelsin. elimde emko ezm-4450 modelinde timer&counter var. ben bunun ile bir ürünün saymasını yapıp , röle çıkışı ile başka bir işlem yaptırmak istiyorum. Bu counter ile nasıl yapabilirim. başka neler kullanmam gerekiyor. şimdiden teşekkürler.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
herkese kolay gelsin. elimde emko ezm-4450 modelinde timer&counter var. ben bunun ile bir ürünün saymasını yapıp , röle çıkışı ile başka bir işlem yaptırmak istiyorum. Bu counter ile nasıl yapabilirim. başka neler kullanmam gerekiyor. şimdiden teşekkürler.
ürünlerin banttan geçiyor ise uygun bir sensör ile yapabilirsin set değerini yakaladıktan sonra bir adet röle çektireceksin artık senaryo tamamen sana kalmış bir şey

yapmak istediğim aynen bu . ama ezm4450 yi nasıl bağlayacağım şemedan çözemedim. sensör gördüğündeki digital çıkışı hangi klemense bağlama gerekiyor. Cha CHB gibi uçlar mevcut bunlar mı

yapmak istediğim aynen bu . ama ezm4450 yi nasıl bağlayacağım şemedan çözemedim. sensör gördüğündeki digital çıkışı hangi klemense bağlama gerekiyor. Cha CHB gibi uçlar mevcut bunlar mı
Bunu yapabilmek için elektrik kumanda bilginiz olmalı eğer bu bilginiz yoksa denemeyin uzman birinden destek alın sorduğunuz sorular çok basit konular her iki girişte dijital giriş enda nın ürünlerini ayarlamak biraz zor ama sisel i arayıp ben bir çok sefer ayar yaptım
7.5.1 SAYICI / TOPLAM SAYICI Uygulamalarý ile ilgili Örnekler :
Cihazýn sadece Ch-A kanalý kullanýlarak bir üretim bandýndaki ürünlerin artan yönde saymasý bu þekilde yapýlabilir. Sayma deðeri kullanýcý tarafýndan Manuel Reset ile sýfýrlandýðýnda sýfýrlanan sayma deðeri TOPLAM Sayma deðerine eklenir.
bu bağlantıyı yapmak yetmez prametre ayarı da yapmak lazım kullanma klavuzunda 7.5.1. sayıcı-toplam ı inceleyin

Forum istatistikleri

Konular
128,163
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Geri