emko EAOM-210 FD panel arıza katalogu

kapris61

Üye
alimar jenaratör üzerinde emko EAOM-210-FD panel var elinde arıza katalogu olan varmıdır acaba

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
bana emkonun kullanım kılavuzu degil bu paneli euro enerji kullanıyor ona özel ürün

bana onun icine yüklenen parametre ayarları lazım

sıkıntı nedir paylaşırsanız çözüm bulabiliriz.

arkadaşım türkiyede hiç kimse hiç kimseye özel ürün yapmıyor. sadece emko telem 07 yaptı telekoma o özel dediğiniz ürünün üzerinde euro energy yazıyor hepsi o . parametreleri zaten türkçe. programmdan teknisyen şifresinden giriyorsun şifre yok
işstersen rs232 dende bağlanabilirsin. emko kendsi soruna yardımcı olmaya çalışmış benim fazla bişi demem ayıp olur

Teknik destek konusunda emko ile iletişime geçebilirsiniz. Gerekli döküman ve yazılımları mail olarak gönderirler.

merhablar bizim de şirketimizde Euroenergy marka jeneratör bulunmakta. Kontrol paneli olarak EAOM 210-FD var. Çalışma saati ışığına geldiğinde ENTER a bastıkça; 2014 / 02.11 / 12.84 / H002 / L166 yazıyor. Burdan çalışma saati nasıl anlaşılır?

Forum istatistikleri

Konular
128,177
Kullanıcılar
449,938
Son üye
Dragonov

Yeni konular

Geri