Emerson Industrial Automation Unidrive

Merhaba kolay gelsin gelsin
Herkese
Emerson Industrial Automation Unidrive ekranda Er iP SL1.dF diye ariza gosteriyor bu arza sebebini bilen arkadas varmi varsa yardimci olabilirmi ?

Ekli dosyalar

• 16021515145483570554536509705263.jpg
    16021515145483570554536509705263.jpg
    185.8 KB · Görüntüleme: 29
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Emersondan anlamiyorum resindeki hatayi veriyor bu hatayi neden yapar o konuda bilginiz varmi ?
Bu surucuye kayitli parametreyi tekrardan nasil yuklerim otomatik olarak ?

Surucu deisimi mi yaptiniz bu hatayi ebromm da kayitli donanim la surucu uyusmamazligin da verir

Google dan emerson unidrive turkce kullanım kilavuzuna ulaşabilirsin.

Google dan emerson unidrive turkce kullanım kilavuzuna ulaşabilirsin.
Malesef ona ulastim ve hata raporlarinin icinde bu tur bir konu ile ilgili bir seye rastlamadim bu sebebden buraya yazdim belki bir arkadasimizin bildigi konusu dajilinde olu diye

204SL1.dFOption module in slot 1: different fitted. The option module is identified by the drive by an option code. The drive stores the codes of the modules fitted when the drive parameters are saved. The stored codes are compared with the codes from the option modules at power-up. If a module is different to the code stored in drive EEPROM the drive trips.
http://www.drivesandautomation.co.uk/useful-information/unidrive-sp-error-trip-codes/

Hatayı sürücü çalışırken birden mi yaptı yoksa siz parametreleri yükledikten sonra enerjiyi kesip verdikten sonra mı oluştu?

modul hatası diye hatırlıyorum yanlış değilse aynısından baska invertör varsa üstte takılı olan modülü değiştirip deneyebilirsiniz...

SL1-DF hatası sürücünün programinda 1 nolu solution slotta bir optional modül takılı olması gerektiği halde takılı birşey yok demek modül bozuk olabilir veya sürücünün slotta bir arıza vardır.

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri