Elma Konveyör Sistemi [S7-200 Plc İle Tasarladıgım Sistem]

Arkadaşlar Elma Konveyör Ve Paketleme Sistemi İle İlgili S7-200 İle Tasarladıgım Devreyi Sizlere Sunuyorum.

Devreyi İndirmek İçin Tıklayınız

Not: Devreyi Açmak İçin Pc Nizde S7-200 Micro/Win v4.0 Yazılımı Gereklidir.Devre Tamamen Kendi Dizayn'ımdır. Simule Ettigimde Dogru Çalıştıgı Kanıtlanmıştır.

Ekli dosyalar

• Elma_Konveyoer.rar
    1.5 KB · Görüntüleme: 183
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
tamamda arkadaşım bende açmam için step micro programıda var ama indirip açmak istediğimde hiç bişi göremiyorum acil yardım

hasantr_duran devrende hata var.kutu, kutu sensörüne gelince kutu motoru resetli kaldığı için elma sayıcı 10 saydıktan sonra kutu motoru setlenmiyor.çözümü ben de bulamadım.bulursam yazarım.

Arkadaşlar ben de benzeri bir konveyör tasarladım bunun simülasyonunu 3 boyutlu olarak yapmam gerekiyor,sanırım catia ile oluyormuş nasıl yapabilirim?

Arkadaşlar bana elma kutulama sisteminin S7-300'de tasarlanmış hali lazım yardım edebilirmisiniz :(:( proje ödevim çok lazım

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar,
Ben bir konveyör sistemi oluşturuyorum bu sistemin çalışması şöyle olacak ;
start butonuna basıldığında 1. motor çalışacak ve üzerinden geçen elemanlar sayıcı ile 10'a kadar sayılacak ardından 1. motor durup 2. ve 3. motorlar çalışacaklar ,2. motor 5 saniye sonra duracak ve 3. motor da 10 saniye sonunda duracak ardından sayıcı resetlenecek ve hiçbir butona dokunmadan döngü devam edecek işlemler kendini sürekli tekrarlayacak ta ki stop butonuna basılıncaya kadar....bu sistem benim için çok önemli şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim ......

Silinen Dosya tekrar yüklenmiştir.

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,612
Son üye
esperran

Yeni konular

Geri