elk müh. son sınıfım bu işten vazgeçmeyi düşünüyorum

fever2006

Üye
is verene kendini kabul ettirmek icin ingilizce ogren onu bunu ogren, oyle boyle bir işe gir. Sonra Sabahtan akşama kadar koştur, colugunla cocugunla ilgileneme, sosyal hayatın olmasın.. Bunun üstüne az maaşla yetin.. Yeniden öss ye gireyim dış hekimliği için 1 sene deli gibi çalışayım diyorum.. Tek düşündüren ordan da mezUn olunca olacak yaş 30.. Çok kafam karışık yardım edin lutfen

1 senen kalmış zaten
diplomayı al ondan sonra diş hekimliğini düşünürsün istersen.

30 yaş çok büyük geliyor sana ama ilerde küçük gelmeye başlayacak...sonra da pişmanlıklar başlayacak...
okulu bitir..sonra doktor da olursun...
60 yaşa orta yaş denmeye başladı artık..

piyasa da çalışmak istemiyorsan kpss ye çalış.Hem diş hekimliğine vereceğin zamanı kpss ye ver ..

Şurada 1 yılın kalmış milletin kültür düzeyi düşük olmasından dolayı kandırıyorlar okumamız lazım çok okumamız lazım ve çocuklarımızıda okutup ilerlememiz lazım yoksa herkez bir tokat vurur

Diplomayı alıp öyle girmeyi düşünüyorum öss'ye, kazanamama ihtimali de var çünkü.. Devleti de düşünmüyorum, çok monoton geliyor.. Burda düşüncelerime aksi yönde tepkiler bekliyordum ama genel benimle aynı görüşte gibi

daha basit bölüm de seçebilirsin diş hekimliği ağır gelmesin .

aslında bir yerlerden alım satıma başlamak lazım yoksa istediğin gibi bir hayatı , parayı zor bulursun. para ve rahatlık ticarette.

işletme yüksek lisansı yapmak bi fayda verir mi? yönetici kademesinde olmak açısından...

şu anda lise mezunu görünüyorsun

okulu bitirme alttan bir iki çok basit ders bırak

kpss ye gir rahat rahat bir memurluk tutturursun

daha sonra sınavlarına girerek okulu bitir.

fakülte mezunu olduğun zaman devlet sana zaten müdürlük gibi bir statü vermek zorunda

böyle bir kanun var diye biliyorum.

bu şekilde girdiği kuruma müdür olan bir iki arkadaşım var

Forum istatistikleri

Konular
127,958
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri