Eliar Plc

kaplan318

Üye
Arkadaşlar Eliar PLCler hakkında bilgisi olan varmı genellikle boyahanelerde ht ve bobin boya makinalarında kullanılıyor. programlama ve arıza çözümleri lazım lütfen elinde döküman olan ve bu plcleri bana anlatıp öğretebilecek arkadaş varsa yardım ederse çook sevinirim şimdiden teşekkürler

Son düzenleme:
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
yazdım fakat cevap göndermediler 1 hafta oldum yazalı İnternet sitelerinde de yok döküman

s.a yaklaşık 3 yıldır boya makinaları arız Bakım onarım işi yapıyorum ve eliarların boyahane proseslerine tam hakimim ancak eliar programlama konusunda çok titiz dışarıya kesinlikle bilgi vermiyorlar program hatalarında onlardan destek alıyoruz biz sadece kalibrasyon ayarları ve kilitlemelerle ilgili kısımla sorunlarımızı çözüyoruz
zaten kilitlemelerden ayar yapılarak tanımlanmış giriş ve çıkışları yaönetebilirsin ayrıca kalibrasyon ayarlarıylada analog giriş ve çıkışları ayarlayabilirsin

s.a yaklaşık 3 yıldır boya makinaları arız bakım onarım işi yapıyorum ve eliarların boyahane proseslerine tam hakimim ancak eliar programlama konusunda çok titiz dışarıya kesinlikle bilgi vermiyorlar program hatalarında onlardan destek alıyoruz biz sadece kalibrasyon ayarları ve kilitlemelerle ilgili kısımla sorunlarımızı çözüyoruz
zaten kilitlemelerden ayar yapılarak tanımlanmış giriş ve çıkışları yaönetebilirsin ayrıca kalibrasyon ayarlarıylada analog giriş ve çıkışları ayarlayabilirsin
Merhaba.Size bir sorum olacak.kumaş boyama maknesine ait Eliar T7000 de ilave tanka ait pompa seviyede suyu görünce otomatik olarak dozaj yapmaya başlıyor.dozaj programında olmasa bile su seviyesi 0 ın üzerine çıkınca çalışmaya başlıyor 0 da duruyor.bu durumu hangi parametreleri den ayarlayabilirim acaba

Son düzenleme:
Merhaba.Size bir sorum olacak.kumaş boyama maknesine ait Eliar T7000 de ilave tanka ait pompa seviyede suyu görünce otomatik olarak dozaj yapmaya başlıyor.dozaj programında olmasa bile su seviyesi 0 ın üzerine çıkınca çalışmaya başlıyor 0 da duruyor.bu durumu hangi parametreleri den ayarlayabilirim acaba
merhaba mesajı yeni gördüm tanka ait dozaj kilitlemesinde problem olabilir veya komut ayarlarında inceleyip görmek gerekir yanlış bir kilitleme ayarı veya komut parametresinden kaynaklıdır kesinlikle ayrıca tanka ait anathar kontağı yapışmışta olabilir
IO listesinden girişlere bakarsanız dozaja eger 1 geliyorsa programsal bir hata aramayın

merhaba mesajı yeni gördüm tanka ait dozaj kilitlemesinde problem olabilir veya komut ayarlarında inceleyip görmek gerekir yanlış bir kilitleme ayarı veya komut parametresinden kaynaklıdır kesinlikle ayrıca tanka ait anathar kontağı yapışmışta olabilir
IO listesinden girişlere bakarsanız dozaja eger 1 geliyorsa programsal bir hata aramayın
Teşekkürler.ilk defa Eliar kullanıyorum,makine 2.el olarak alındı.kilitlemelerden aktif yapılmış.pasif yapınca düzeldi
Teşekkürler.ilk defa Eliar kullanıyorum,makine 2.el olarak alındı.kilitlemelerden aktif yapılmış.pasif yapınca düzeldi
Teşekkür ederim.problem çözüldü.kilitlemelerden aktif yapılmış,pasif yapınca duzeldi

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,904
Son üye
teknikbilimlers31

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri