elektrottan flatöre geçiş

elk_54

Üye
Katılım
26 Eyl 2010
Mesajlar
121
Puanları
1
sayın ustalar su basan pompamız var ü-a-t şeklinde elektrotları var.ben bunları iptal edip şamandra bağlamak istiorum nası yaparım teşekkürler.
 
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.

erhangenc

Üye
Katılım
28 Haz 2007
Mesajlar
62
Puanları
1
bahsettiğin pompa ne pompası bi dalgıç ise kuyu pompası (muhtemelen değildir) bu dediğini bildiğim kadarıyla yapamazsın.ancak zorunlu kalırsan cihazın manuel çalışması yoksa şayet ü-a köprü atar çalıştırırsın.havuz tarzında bir yerden suyu çekip basıyosa eğer sistem flatör zaten 3 kabloludur ortak alt-üst (ü-a-t gibi ü üst seviye,a alt seviye, t tank (ortak) ) bağlayabilirsin.muhtemelen bahsettiğin bir hidrofor devresi ve elektrotlarda susuz çalışmaması için hidrofor koruması.kısacası en kötü ihtimalle falatör uçlarını bağlayıp deneyerek doğru uçları bulabilirsiniz.dikkat etmeniz gereken diğer nokta flatörün pompa emiş seviyesinden biraz yukarda olması ki su seviyesi düştüğünde pompa devreye giremesin,susuz çalışmasın.zaten yapılan bi uygulama bu.
 
Konu Sah

elk_54

Üye
Katılım
26 Eyl 2010
Mesajlar
121
Puanları
1
kuyudan su çekip başka bir kuyuya basıyor burda amacım iki kuyuyuda korumak o yüzden elektrorları iptal edip flatöre geçecem ama nasıl?
 
Katılım
14 Nis 2008
Mesajlar
394
Puanları
1
Yaş
53
kumanda da hiç bir değişiklik yapma flatör doldurma veya boşaltma yapacağın 2 uçları rolenin a-ü yani alt ve üst klemensine bağlamanız yeterli olur.
 

Forum istatistikleri

Konular
124,832
Mesajlar
885,102
Kullanıcılar
444,174
Son üye
fthgkc07

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Üst