Elektronikle uğraşırken zevkli iş yaptınız an ...

Maxim-1995

Üye
Merhaba arkadaşlar ... Ben artık elektronikle uğraşmıcam malzemelerimi bitiriyon .. çünkü Doktor olmak istiyom ama neyle uğraşıyom ...
Şimdi gelelim konumuza ; Arkadaşlar siz çalışırken uğraşırken yaptınız bir tasarımlar oldumu ??? Mesela benim ; ( not : ütfen resimde ekleyin )

- Yaptıkça yoluucam resimleri ...
- Ben can sıkıntısı moralsizlik zevk araşıyı ararken minik minik insanlar yatım :)
10 mm den 44 mm kadar yaptım ...

Biraz gecikme oldu ama anca yapabildim ...
Rica etsem sizde paylaşsanız ?

Arkadaşım, malzemeleri neden heba ediyorsun? Yok mu yakınlarında bir meslek lisesi.

Meslek ticaret lisesi var ... Utanıyom ! korkuyom rezil olmaktan ...

Neden utanıyorsun ki. Yetkiliye diyeceksin ki, hocam elimde ihtiyacım olmayan elektronik malzemeler var, elektronik bölümü öğrencilerinin bunlardan yararlanmasını istiyorum diyip vereceksin.
Ha o öğrenciler de bunları kullanıp uzay gemisi yapmayacak.Belki bir çoğu yanacak, kırılacak. Ama en azından öğrenirken olacak.
Bu arada, özellikle ilk resimdeki şeyi çok beğendim. Bunu sanaltsal faliyet olarak yapmış olsaydın ve ben de sanat eleştirmeni olsaydım, sana 10 üzerinden 10 verirdim :) Orijinal bir şey olmuş.
İnşaallah hedefine ulaşırsın, vatana millete hayırlı bir doktor olursun. Sana eğitim hayatında başarılar dilerim.
Bu arada doktor olmaktan vazgeçersen, enjektörleri sağa sola milletin k..na saplamayasın olur mu :)

Forum istatistikleri

Konular
127,954
Kullanıcılar
449,604
Son üye
baba pero

Yeni konular

Geri