Elektronik Sayaç Marka Önerileriniz

Ar1k4n

Üye
merhaba arkadaşlar elektronık sayaç alacagımda monofaze hangı marka tavsıye edersınız

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Ne kullandım ne de kullanan gördüm çevremde. Kocaelide Sedaşın abonelere taktığı sayaç Luna marka mesela hiç duymamıştım ben düne kadar Luna'yı sadece yağ markası bilirdim :) ama sayaç sağlam çıktı çevremde hiç şikayet duymadım.

Ne kullandım ne de kullanan gördüm çevremde. Kocaelide Sedaşın abonelere taktığı sayaç Luna marka mesela hiç duymamıştım ben düne kadar Luna'yı sadece yağ markası bilirdim :) ama sayaç sağlam çıktı çevremde hiç şikayet duymadım.
ustam luna değil lun olacak :D ben kullandım bir ara kirada otururken bedaş taktı şimdiki sayacım viko
tipi köhler le aynı gibi sağlamlığı nasıl bilmiyorum

Sıkıntı yok. Olur böyle vakalar Türk Polisi yakalar :)

lunayı bende duydum geçen gun forumdakı bırı şiddetle tavsıye etmıştı luna alasım var

luna.jpg

Sızma zeytinyağlı kase ve paket tipleri çıkmış denemek lazım :D Şaka bir yana Köhler yada Makelden şaşma derim. Tercih sizin.

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri