evet yine başlıyoruz. yine benim şanssız bahtım herkezde çalışan program bende çalışmadı windows 7 de çalışmıyormu arkadaşlar?
Çalışıyor ben çalıştırdım windows7 ve 8 de

2.3 Versiyondaki Yeni Bölümler:

Direk Tepe Kuvveti Hesaplama
Kanal Hesaplama
Beton ve Demir Direk Bilgi Cetveli
Kablo Kesit Hesaplama Bölümü içerisine İletken Kesit Hesaplama Eklenmiştir.

Güle Güle Kullanın Arkadaşlar...

2.3 Versiyondaki Yeni Bölümler:

Direk Tepe Kuvveti Hesaplama
Kanal Hesaplama
Beton ve Demir Direk Bilgi Cetveli
Kablo Kesit Hesaplama Bölümü içerisine İletken Kesit Hesaplama Eklenmiştir.

Güle Güle Kullanın Arkadaşlar...

Program görünmüyor.

Program çok kullanışlı tebrik ederim.ayrıca ocx registrator benim sorunumuda çözdü şuan açılmada problem olmuyor. smd okuma bölümü özelliklemi kaldırıldı? birde sürekli popup gibi hakkında bölümünün cıkması normalmi?

Program çok kullanışlı tebrik ederim.ayrıca ocx registrator benim sorunumuda çözdü şuan açılmada problem olmuyor. smd okuma bölümü özelliklemi kaldırıldı? birde sürekli popup gibi hakkında bölümünün cıkması normalmi?
teşekkür ederim.
SMD okuma bölümü kaldırmadım. Direnç okuma bölümündedir.
Hakkında bölümü açılması için özel bir durum yok yanlışlıkla tıklıyor olabilirsiniz. vya Alt+H tuşuna basıyor olabilirsiniz.

programın 64 bit sistemlerdede çalışmasını bekliyoruz
Sayın dupisk
programlama işini profosyonel olarak yapmıyorum. Yeni bir dile geçmem lazım. Onu tek başıma yapamıyorum. keşke vb.net gibi bir dil bilsem de Siz değerli arkadaşlarıma daha güzel bir program yazabilsem. kendinize iyi bakın.

Sayın dupisk
programlama işini profosyonel olarak yapmıyorum. Yeni bir dile geçmem lazım. Onu tek başıma yapamıyorum. keşke vb.net gibi bir dil bilsem de Siz değerli arkadaşlarıma daha güzel bir program yazabilsem. kendinize iyi bakın.

öncelikle emeklerin için çok teşekkürler
size şöyle bir fikir vereyim 64 bit sistemlerde çalıştırmak için office excell içindeki visula basic içine yazıp kurarsan bizde excell üzerinden 64 bit sistemlerde çalıştırabiliriz teşekürler

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri