süreki uyarıya evet demekten bıkmıştım o yüzden dedim

yeni programda 1 kere evet dedikten sonra bi daha kurulum yapılsınmı diye sormuyacak.

teşekkürler :)

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Elektronik Paket Versiyon 2.2

Önceki Programa Ek olarak;

Basit Elektrik Tüketim Hesaplama

Enerji Nakil Hattı Hesaplamaları

Kablo Akım Taşıma Düzeltme Faktörleri Bölümü

Bara Hesaplama

AWG Metrik Dönüşüm Bölümü

Teknik Bilgi ve destekten dolayı fahri yetiş bey'e teşekkür ederim.

+POP'larınızı bekliyorum. kuru kuruya teşekkür etmeyin :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Öğrenciler, amatörler hatta profesyoneller için oldukça kullanışlı olmuş.Bilgine ve emeğine sağlık.

oldukça yararlı bi program yapmışsın kardeşim eline sağlık, görsel olarak biraz daha zenginleştirirsen tadından yeenmez. :)

oldukça yararlı bi program yapmışsın kardeşim eline sağlık, görsel olarak biraz daha zenginleştirirsen tadından yeenmez. :)
önerilere açığım örnek vererek şuraları şöyle yap dersen bir sonraki versiyona senin istediğin gibi olabilir.
yanlız bir sonraki versiyon içinde programa bişeyler eklemem lazım fakat ne ekleyebilirim şu anda hiç bir bilgim yok :)

dostum emeğine sağlık . insanan bilgileri eskiyor ve unutuyor, kutuların yanına tıklasak , yapılan hesaplamanın formulu ne anlama geldiği de yazsa daha güzel olabilir

dostum emeğine sağlık . insanan bilgileri eskiyor ve unutuyor, kutuların yanına tıklasak , yapılan hesaplamanın formulu ne anlama geldiği de yazsa daha güzel olabilir
programda çoğu yerde (bazı bölümler hariç) Rapor ver seçeneği var. bu şekilde hem formülü hemde yaptığınız hesaplamayı kaydedebiliyorsunuz.

Forum istatistikleri

Konular
128,163
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Geri