Elektronik kartların arıza tespiti

arkadaslar
elektronik kartlarin ariza tespitinde saglam kart ile bozuk kartlari karsilastirmaya yarayan _polar t3000_gibi cihazlar kullaniliyor bu ve bunun gibi cihazlari nereden temin edebiliriz bunun alternatifleri nelerdir bileniniz varmi paylasirsaniz sevinirim
simdiden tesekkurler

bızm barajda kullandıgımız td8000 adında bır cıhaz var kartları komponent komponent tanıtıp snr arıza halınde eleman karakterıstılerınde hangı elemanın sorunlu oldugunu bulabılırsın.gate elrnıkten dımc olacaklardı dıye dusunuyorum

dostum istediğin cihazlar ve bu cihazlardan nasıl yararlanabileceğin hakkında bilgileri gateelektronik ten alabilirsin yalnız cihazların fiyatları biraz yüksek kullanım yerini iyi belirleyerek temin edersen daha faydalı olacağını düşünüyorum saygılar

borakantas ' Alıntı:
dostum istediğin cihazlar ve bu cihazlardan nasıl yararlanabileceğin hakkında bilgileri gateelektronik ten alabilirsin yalnız cihazların fiyatları biraz yüksek kullanım yerini iyi belirleyerek temin edersen daha faydalı olacağını düşünüyorum saygılar
eger fazla mıktarda kart tamır etmeyeceksenız bu cıhazlar ekonomık olmayabılır.gate elektronık bu tıp tamırlerı belkı daha da ucuza yapabılmektedır

compğonent test özelliği olan bir osilaskop ile aynı iş yapabilirsin. ben osilaskopla yıllardır kart tamiri yapıyorum.fiyatı 350$

Merhaba arkadaşım ,
ben kart tamiratı yapıyorum.İhtiyacı olan arkadaşlarala görüşebilirim.

Tekrar merhaba arkadaşlar,

kart tamiratlarını piyasadan daha uygun fiyatlara yapmaktayız.İlgilenenarkadaşlarla görüşmek isterim.Bizi arayın
web sitesi :
www.soydem-el.com

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri