Elektronik kartların arıza tespiti

arkadaslar
elektronik kartlarin ariza tespitinde saglam kart ile bozuk kartlari karsilastirmaya yarayan _polar t3000_gibi cihazlar kullaniliyor bu ve bunun gibi cihazlari nereden temin edebiliriz bunun alternatifleri nelerdir bileniniz varmi paylasirsaniz sevinirim
simdiden tesekkurler

umut75

Üye
t3000 den sonra t6000 var benzeri arızaları yerli yapım tespit eden ve kıyaslayan cihazlar var.
www.reelektronik.com

likya

Üye
bızm barajda kullandıgımız td8000 adında bır cıhaz var kartları komponent komponent tanıtıp snr arıza halınde eleman karakterıstılerınde hangı elemanın sorunlu oldugunu bulabılırsın.gate elrnıkten dımc olacaklardı dıye dusunuyorum

borakantas

Üye
dostum istediğin cihazlar ve bu cihazlardan nasıl yararlanabileceğin hakkında bilgileri gateelektronik ten alabilirsin yalnız cihazların fiyatları biraz yüksek kullanım yerini iyi belirleyerek temin edersen daha faydalı olacağını düşünüyorum saygılar

gezer77

Yönetici
Yönetici
Yönetici
borakantas ' Alıntı:
dostum istediğin cihazlar ve bu cihazlardan nasıl yararlanabileceğin hakkında bilgileri gateelektronik ten alabilirsin yalnız cihazların fiyatları biraz yüksek kullanım yerini iyi belirleyerek temin edersen daha faydalı olacağını düşünüyorum saygılar
eger fazla mıktarda kart tamır etmeyeceksenız bu cıhazlar ekonomık olmayabılır.gate elektronık bu tıp tamırlerı belkı daha da ucuza yapabılmektedır

iso1

Üye
compğonent test özelliği olan bir osilaskop ile aynı iş yapabilirsin. ben osilaskopla yıllardır kart tamiri yapıyorum.fiyatı 350$

bilsoy

Üye
Merhaba arkadaşım ,
ben kart tamiratı yapıyorum.İhtiyacı olan arkadaşlarala görüşebilirim.

bilsoy

Üye
Tekrar merhaba arkadaşlar,

kart tamiratlarını piyasadan daha uygun fiyatlara yapmaktayız.İlgilenenarkadaşlarla görüşmek isterim.Bizi arayın
web sitesi :
www.soydem-el.com

tahir549

Usta Üye
Tekrar merhaba arkadaşlar,

kart tamiratlarını piyasadan daha uygun fiyatlara yapmaktayız.İlgilenenarkadaşlarla görüşmek isterim.Bizi arayın
web sitesi :
www.soydem-el.com
web siteniz açılmıyor tecrübelerinizi paylaşırsanız bize katkıda bulunmuş olursunuz.

Sponsor Bağlantı

Forum istatistikleri

Konular
105,613
Kullanıcılar
392,538
Son üye
nsymn

Yeni konular