Elektronik kart tamiri

recax100

Üye
Elektronik kart tamiri ogrenmek istiyorum bunun icinin önerebileceginiz kitap veya kurs yazabilirmisiniz BIRDE elnimde plc output kartında arıza var cıkış vermiyor yardıcı olabilirmisiniz

Elektronik kart tamiri ogrenmek istiyorum bunun icinin önerebileceginiz kitap veya kurs yazabilirmisiniz BIRDE elnimde plc output kartında arıza var cıkış vermiyor yardıcı olabilirmisiniz
aramıza hoş geldin meraklı, öğrenmek istemektir, araştırmaktır, defalarca tekrar etmek ve yılmamaktır. benim önereceğim yuotubede videolar var. kitap teoridir ama yeterli mi? her zaman değil ama kitapsız da olmaz. başlangıç içinde lazım olan gerekli edevata sahip olman gerekir. plc output kartının arızasını ben buradan göremiyorum. hani içi nasıl bir şey girişi nerede çıkışı nerede şekli şemali üzerinde gözle görülen deformasyon var mı? bak sen 32 yaşındasın ben 47 yaşından sonra öğrendim. ha gayret. bir ölçü aleti, tornavida, yan keski, cımbız, ve bir yığın ıvır zıvır. bu arada havyayı da unutma veeee en önemlisi hz google amca. aradığın nerdeyse herşeyi bulabilirsin.

Röle çıkışlı mı , transistör çıkışlı mı ?

Forum istatistikleri

Konular
128,149
Kullanıcılar
449,893
Son üye
bozwolf

Yeni konular

Geri