Elektronik kart tamiri nasıl yapılır

evet gördüm ama 55.000 tl yazmış satılmasın diye yazmış galiba
tşk

evet gördüm ama 55.000 tl yazmış satılmasın diye yazmış galiba
tşk
ben onlara fazla güvenmiyorum. bir arkadaş çerkezköyde yapıyordu ziyaret ettim ama o ara müsait değildim alamadım. bir arkadaşta istanbulda yapıyor. gidip görüp test edip almakta fayda var. eğer profesyonel kullanım içinse başlangıç için küçük yatırımlar iyidir. çünkü fados çok profesyonel bir cihaz.

fadosun ilk çıkan artos7f1 vardı ilk onu çıkarmışlardı onu kullanıyordum bir arıza yaptı yapılması için bursaya gönderdim 2 el yeni modellerden hesaplı bulabilirmiyim diye araştıryorum maşallah satanlarda yeni fiyat istiyorlar forumdaki arkadaşların tanıdıklarından satan olursa diye fiyat araştırıyorum
ilk çıkanlar bu şekilde 10v bana göre çok iyi

Ekli dosyalar

• artos-7f-1-cybfo-23901.jpg
    artos-7f-1-cybfo-23901.jpg
    24.2 KB · Görüntüleme: 17
fadosun ilk çıkan artos7f1 vardı ilk onu çıkarmışlardı onu kullanıyordum bir arıza yaptı yapılması için bursaya gönderdim 2 el yeni modellerden hesaplı bulabilirmiyim diye araştıryorum maşallah satanlarda yeni fiyat istiyorlar forumdaki arkadaşların tanıdıklarından satan olursa diye fiyat araştırıyorum
ilk çıkanlar bu şekilde 10v bana göre çok iyi
ben alaylı tamirci olarak kendimi geliştirmek için almayı düşünüyordum, fados o dönemde de bana ağır geldi. o yüzden ucuz modellere bakmıştım. sonra duble emekli oldum.

Fados un piyasadaki diğer cihazlara göre artısı tam olarak nedir. Ucore. EFL VI tester, Compenant scanner vb. lerine göre?

ölçülen parcaların direnç ve kondastor degerlerini egri ve ölçülen parça degerlerini görebiliyorsun transtorlerin 2inci kanal probla tetik yaparak npn ve pnp mi oldugunu görebilirsin ekran şekilde olarak

ölçülen parcaların direnç ve kondastor degerlerini egri ve ölçülen parça degerlerini görebiliyorsun transtorlerin 2inci kanal probla tetik yaparak npn ve pnp mi oldugunu görebilirsin ekran şekilde olarak
Bu mesaj banamı yazdıklarınız Fadosun artısımı eğer öyle ise o kadar pahalı cihaz almaya gerek yok Diğerleride bunları yapıyor bakın bir örnek video

s.a
asliında her cıhazda dedigin gibi ayrı özellikleri var önemli olan satan kişinin seninle ve sattıgı ürünün arkasındamı duruyor sorunlarını çözüyormu esas bu ben şu an sorunumun çözülmesini bekliyorum buraya bir konu açarım şu anda başka bir cıhaz almak için araştırıyorum fiyatları. bu işler ile çok iyi ugraşan arkadaşlar buraya detay bilgilerini sunarsa teşekkür ederim
1.her turlü elekronik kart tamiri
2.alırken öncelik yerli olanlar
3.nelere dikkat etmeli

Son düzenleme:
Bir iki gün e bir yazı yazayım . Aslında YouTube videolarımdan pek çok bölük pörçük bilgi var onları bir yazida toplayayim.

Forum istatistikleri

Konular
127,967
Kullanıcılar
449,613
Son üye
Liderpano

Yeni konular

Geri