Elektronik kart tamiri için Ankara'da kurs aramaktayız.

korgip362

Üye
Merhaba arkadaşlar bizler kamu kurumnda çalışmaktayız ve kurumumuzun karşılayacağı bir elektronik kart tamiri başlıklı bir kurs arıyoruz ankara içerisinde bununla ilgili tavsiye edebileceğiniz kişi veya kuruluşlar varmı şahıs olarak varsa onunda bir eğitim kurumuyla anlaşıp bize eğitiminin resmiyette vermesi lazımki ödemesi devlet tarafından yapılacak ve bunun ileri aşamasında PLC PIC eğitimleride olacaktır.

Şimdiden Teşekkür Ederim

istanbul'da ismek var kurumsal olarak, yeterli sayı sağlanırsa ve karşılıklı anlaşmalar sağlanırsa çeşitli meslek edindirme kursları açıyorlar. iyi de eğitim veriyorlar.. ama ankara'da buna benzer birşey var mıdır bilemiyorum. veya il özel idaresinin açtığı kurslar oluyor belirli zamanlarda, meslek edindirme kursları'nın listesi işkur'un sitesinde de oluyor diye biliyorum ben.

Teşekkür ederim bu bilgiyide değerlendireceğiz

Ankara da reelektronik firması var. Elektronik kart tamiri ve test eğitimleriniz için ideal. Saygılarımla.

Ankara'da Beltek ismi ile Büyükşehir belediyeside Teknik konularda kurs veriyor.

Kart tamiri var mıdır yok mudur bilmiyorum ama irtibata geçilirse yardımcı olurlar.Kurs yeride Gazi teknik içinde idi merkezi bir yerde yani.

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri