Elektronik Devre-Anlatımlı Kaynak Tavsiyesi?

53517

Merhaba
Ban bu devriye yaptim mimingir sensor yani ip koptiynde makineyi devre dişi brakacak bu devreyla çaliştirdim sadaca orgu mayer makina mimengiri çalişmiyur unu çaliştirmem için ne yapmam gerekir
53518

Bu şema bu kartin
53519

Bu kirmizi kontağa baĝladiymde çalişiyur yani kartde bu kontağin kirmizi lambasi yaninca karta çikiş veran 24 vdc ye kesiyur yani bu kirmizi kontağa çalişiyur
53520

Bu resmdeği mimengir mayer orgu mayer makinanindir bu mimengira bağladimde karttin çikişidegi 24 vdc kesilmiyur bu kartle çalişmasi için derençmi bağlamam lanim olurmu lutfan anlatirmisiniz

Son düzenleme:
Ekli dosyayı görüntüle 53517
Merhaba
Ban bu devriye yaptim mimingir sensor yani ip koptiynde makineyi devre dişi brakacak bu devreyla çaliştirdim sadaca orgu mayer makina mimengiri çalişmiyur unu çaliştirmem için ne yapmam gerekir
Ekli dosyayı görüntüle 53518
Bu şema bu kartin
Ekli dosyayı görüntüle 53519
Bu kirmizi kontağa baĝladiymde çalişiyur yani kartde bu kontağin kirmizi lambasi yaninca karta çikiş veran 24 vdc ye kesiyur yani bu kirmizi kontağa çalişiyur
Ekli dosyayı görüntüle 53520

Bu resmdeği mimengir mayer orgu mayer makinanindir bu mimengira bağladimde karttin çikişidegi 24 vdc kesilmiyur bu kartle çalişmasi için derençmi bağlamam lanim olurmu lutfan anlatirmisiniz

Memingerdeki 24 vl besleme zaten kesilme
Mk dur duruyorsa sorun yoktur durdurmuyorsa role koy araya ve eksiyi mk şasesinden role rölenin a2 sine ver

Normalda ip koptiynde kartin 24 vdc çikişi kesilmali ama bu 24 vdc suratli geliyur son gondardiym resmdeği mimingiri bağladiymda oluyur ilk gondardiym kirmizi lambaliye ip koptinde 24 vdc kesiliyur makinayi durdiruyur şim makinaye takilan mimingir son gondardiym resmdiği parçadir

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,965
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri