Elektronik Dökümanlar, Tezler ve Uygulamalar Dev Arşiv

Yokmu bu konuda yardımcı yoksa mail çalma operasyonu mu? Kontrolkalemi drive varda bizim haberimiz mi yok.

evet kontrolkalemi drive var, fakat sadece kontrolkalemi yöneticileri dosya yükleyebiliyor.
dosya indirme sorunu giderilmiştir. ilk mesajdaki linklere tıklayarak indirebilirsiniz.

Bu paylaşımı yapanın emeğine sağlık..4 rar ı indirdim rar ları açtım ama içindekileri açamıyorum..Ne yapmam gerekiyor?
Edit: Rar ları açarken hata yapmışım sorun düzeldi.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar, konu da verilen rar dosyası içerisinde, Comodo anti virüs " Malware" cinsi virüs tespit etti. İndiren arkadaşların antivirüs ile kontrol etmelerini öneririm. Saygılarımla.

Not : Sayın @MuraTh kontrol etmeniz mümkün mü ?
Screenshot_1.png
Screenshot_2.png

Merhaba arkadaşlar, konu da verilen rar dosyası içerisinde, Comodo anti virüs " Malware" cinsi virüs tespit etti. İndiren arkadaşların antivirüs ile kontrol etmelerini öneririm. Saygılarımla.

Not : Sayın @MuraTh kontrol etmeniz mümkün mü ? Ekli dosyayı görüntüle 31828 Ekli dosyayı görüntüle 31829

Sayın @acaroz yaklaşık 1 yıl önce bu dosyayı virus taramasında geçirmiştim herhangi bir virus uyarısı vermemişti.
indirecek arkadaşlar kontrol ederek indirsinler her programda virus uyarısı vermiyor

Sayın @MuraTh ilginize teşekkürler. Winrar ile dosyayı açıp içindeki Autorun uygulamasını çalıştırdığım anda uyarı alınca sizi ve arkadaşları uyarma gereği duydum. Saygılarımla

Dosya 7-zip ile sıkıştırıldığında 276mb a düşüyor. Google drive ında yer olan biri 7-zip ile sıkıştırıp paylaşabilir.

Mesajın tarihine bakmadım ve yazdıktan sonra fark ettim. :) Yaşlılığıma verin.

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri